Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtime | Makina | Vetura

Acura , 22
Aixam , 5
Alfa Romeo , 10
Alpina , 1
Artega , 6
Audi , 209
BMW , 144
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 8
Chrysler , 10
Citroën , 79
Dacia , 3
Daewoo , 3
Daihatsu , 4
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 122
Ford , 105
GMC , 1
Honda , 9
Hyundai , 8
Jaguar , 2
Jeep , 19
Kia , 9
Lada , 2
Lancia , 2
Lincoln , 1
Mazda , 10
MINI , 6
Mitsubishi , 12
Nissan , 25
Opel , 403
Peugeot , 82
Piaggio , 2
Renault , 152
Rover , 7
Seat , 20
Škoda , 11
Smart , 2
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 6
Tata , 2
Toyota , 8
TVR , 1
Volvo , 23
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:33 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:08 Vetura , Shtime

Shitet pikapi Opel Combo

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:07 Vetura , Shtime

Shitet Golf5 2.0 rks 12/23

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:36 Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 Vetura , Shtime

Mercedes Cls

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Vetura , Shtime

Bagazh për BMW origjinal

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 20:48 Vetura , Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:40 Vetura , Shtime

Opel corsa 1.3 cdti

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:14 Vetura , Shtime

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:01 Vetura , Shtime

Golf 6 AUTOMATIK-2011

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 Vetura , Shtime

Golf 5

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:42 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 19:40 Vetura , Shtime

blej katalizator

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 15:33 Vetura , Shtime

Seat Ibiza 1.4mpi pa dogan

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 15:24 Vetura , Shtime

Limo DINI - 044/333-917

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 15:11 Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 08:00 Vetura , Shtime

Shitet Vetura Mini Coper sport

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 08:00 Vetura , Shtime

Shitet vetura mini cooper s

7 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 15:31 Vetura , Shtime

Shitet pezho 206 rks 1 bjet

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 08:21 Vetura , Shtime

BLEJ KATALIZATORA

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:59 Vetura , Shtime

shes pasat b5 1.9 tdi ���� viti 2002 rks deri prill ne gjend

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:02 Vetura , Shtime

Renault twingo 1 vjet rks

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 22:46 Vetura , Shtime

Shes Skuterin woyan 2019

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 19:08 Vetura , Shtime

Ne Shitje

5 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 22:06 Vetura , Shtime

Suzuki Swift 1.3 Benzin ne gjendje perfekte 1vit rks

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:51 Vetura , Shtime

Shitet renault master

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:42 Vetura , Shtime

Golf 6 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 23:15 Vetura , Shtime

seat

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 21:30 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 21:22 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Shk 04:51 Vetura , Shtime

Mercedes vito 110 cdi 4 muj rixhistrim

1 850 EUR

23 Shk 23:56 Vetura , Shtime

Audi Q5

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 17:38 Vetura , Shtime

Shitet rengji 2013 pa dogan

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 10:49 Vetura , Shtime

Shitet chevrolet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 22:57 Vetura , Shtime

Vetur ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:55 Vetura , Shtime

pezho boxer

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 21:47 Vetura , Shtime

Polo 1.2 tdi

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:32 Vetura , Shtime

Shitet audia ne gjendje prefkete

28 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Shk 09:48 Vetura , Shtime

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 13:15 Vetura , Shtime

Golf 7 1.6 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 17:23 Vetura , Shtime

Ceddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 16:36 Vetura , Shtime

Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 20:35 Vetura , Shtime

2000

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Shk 16:49 Vetura , Shtime

Shitet

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Shk 14:02 Vetura , Shtime

Mercedes-Benz 250D W124

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 21:39 Vetura , Shtime

Shes pikapin opel combo 1.7 dizrll tip top

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 12:14 Vetura , Shtime

Zafir

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 11:35 Vetura , Shtime

Passat B7

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 22:28 Vetura , Shtime

Shitet vetura Golf 3 1.9 dizel ne gjendje te mirë

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 17:10 Vetura , Shtime

Xheta 1.6

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione