Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Skenderaj

Acura , 53
Aixam , 31
Alfa Romeo , 52
Alpina , 30
Artega , 13
Audi , 641
BAIC , 2
Bentley , 4
BMW , 458
Bugatti , 1
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 11
Chrysler , 15
Citroën , 95
Corvette , 2
Dacia , 3
Daewoo , 8
Dodge , 2
Ferrari , 3
Fiat , 210
Ford , 260
GMC , 6
Grecav , 3
Honda , 4
Hummer , 1
Hyundai , 26
Infiniti , 2
Isuzu , 4
Jaguar , 8
Jeep , 28
Kia , 39
Lada , 4
Lancia , 5
Land Rover , 26
Lexus , 1
Ligier , 1
Maserati , 1
Maybach , 1
Mazda , 26
MG , 5
MINI , 19
Mitsubishi , 29
Nissan , 35
NSU , 1
Opel , 687
Peugeot , 182
Piaggio , 4
Pontiac , 1
Porsche , 3
Renault , 225
Rover , 10
Seat , 50
Škoda , 39
Smart , 5
Ssangyong , 6
Suzuki , 13
Tata , 1
Toyota , 31
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 3206
Volvo , 34
Wartburg , 2
Wiesmann , 5
Yugo , 1
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:31 Vetura , Skenderaj

shitet golf 4

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:31 Vetura , Skenderaj

Shitet audi a4

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:30 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.0 TDI vp 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:13 Vetura , Skenderaj

shitet golf 6 plus 2013 Me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:57 Vetura , Skenderaj

Shitet pezho pikap bipper

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:47 Vetura , Skenderaj

Audi

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:28 Vetura , Skenderaj

VW. Volkswagen

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:20 Vetura , Skenderaj

Ne gjendje shum te mir ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:20 Vetura , Skenderaj

Ne gjendje shum te mir ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:20 Vetura , Skenderaj

Shes golf 2 1.9 dizel viti 1990 10 muj regjistrim

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:11 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 6.1.6 TDI 2011

3 450 EUR

Sot 16:10 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI 80

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 Vetura , Skenderaj

She's opel kors 1.2 benzin ne gjendje te mir Pune

900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:11 Vetura , Skenderaj

VW Golf 4 1.9Tdi (i) 2003 Rks 043762109

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:09 Vetura , Skenderaj

Shitet E 320 CDI V6 EVO vp 2008 automatik

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:34 Vetura , Skenderaj

Shitet Golfi 2 1.9 turbo Dizel

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 Vetura , Skenderaj

Shitet Bmw 118 M paket

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:40 Vetura , Skenderaj

Shitet VW Caddy Sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Vetura , Skenderaj

Shitet VW caddy Sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:59 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Vetura , Skenderaj

Ceddy 2.0 sdi

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:39 Vetura , Skenderaj

BLEJ KATALIZATORA

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:43 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura Q5 viti 2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:11 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 Automatik Mundesi Ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:10 Vetura , Skenderaj

Shes pasat karavan 1.9 dizel

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:10 Vetura , Skenderaj

AUTO----1 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:32 Vetura , Skenderaj

touran

80 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:24 Vetura , Skenderaj

Shitet ML 320 CDI automatik Euro 4 vp 2007

4 950 EUR

Dje 01:02 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 00:36 Vetura , Skenderaj

Opel Aster 1.6B

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:32 Vetura , Skenderaj

Audi 80 motorr bllokun RKS

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 16:50 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 16:37 Vetura , Skenderaj

Shes BMW 520d

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:54 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.0 TDI automatik 2012

2 222 EUR Price Reduced

26 Maj 11:27 Vetura , Skenderaj

Mercedes Benz E class 270

55 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 14:57 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.0 TDI automatik vp 2012

2 222 EUR Price Reduced

25 Maj 13:33 Vetura , Skenderaj

E220d 4matic 2019 Digital Tacho Ndrrim I Mundshem

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 06:26 Vetura , Skenderaj

Shes Caddy

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 00:34 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.0 TDI automatik vp 2012

2 250 EUR

24 Maj 08:47 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Club Veq Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Maj 17:06 Vetura , Skenderaj

opel zafira

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 12:52 Vetura , Skenderaj

Shitet opell corza 1.2 16v vp 2003

1 100 EUR

23 Maj 06:27 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

23 Maj 00:19 Vetura , Skenderaj

Kombi t4

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 00:18 Vetura , Skenderaj

Golf4 1.4benzin

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 00:09 Vetura , Skenderaj

t2 t3 t4

26 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 04:05 Vetura , Skenderaj

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 02:18 Vetura , Skenderaj

Mercedes e 220 T MODEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 00:19 Vetura , Skenderaj

Mercedes +41 78 720 89 85

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione