Lipjan | Makina | Vetura | Smart

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Smart | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:02 ,

Smart for two 2010 Automatik me klim ��������

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 14:25 ,

Shitet smarti

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 00:29 ,

Smart dizel

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 16:51 ,

Smart 800 Kubik dizell Per Pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 08:48 ,

Smart

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 13:12 ,

Smart

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 21:15 ,

po shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 21:57 ,

shitet ndrrohe me pasad golf mercedes opell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 13:30 ,

Shitet urgjent

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 22:36 ,

Shitet urgjent

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:58 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 15:31 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 21:35 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:30 ,

SMART FORFOUR 1.5d CDI (me i te kuqe)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 09:10 ,

Smart ForTwo Cabrio Electric Drive, GPS, BLUETOOTH

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 11:23 ,

Smart 600 -02 me klim

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:37 ,

Smart for two -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 23:04 ,

Pjes per Smart 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Gush 09:31 ,

Smart forfour 1.3 rks 6 muaj 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:08 ,

Smartt forforu 1.1 benzii vp2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 17:20 ,

smart 600cc rks 1vit regjitstrim

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Sht 18:26 ,

smart

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Gush 13:46 ,

Smart ForTwo

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 08:52 ,

Smart

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Maj 16:55 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Maj 16:56 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 18:00 ,

Smart benzin

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 20:14 ,

Goma per vetur SMART.

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Smart | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione