Therandë | Makina | Vetura

Acura , 13
Aixam , 2
Alfa Romeo , 60
Alpina , 11
Artega , 2
Audi , 461
BMW , 423
Bugatti , 4
Cadillac , 7
Chevrolet , 37
Chrysler , 16
Citroën , 120
Dacia , 3
Daewoo , 15
Daihatsu , 15
Dodge , 5
Ferrari , 3
Fiat , 268
Ford , 253
GMC , 2
Honda , 15
Hummer , 1
Hyundai , 29
Isuzu , 2
Jaguar , 11
Jeep , 45
Kia , 35
KTM , 2
Lada , 10
Lancia , 11
Land Rover , 46
Lexus , 1
Maserati , 2
Maybach , 1
Mazda , 22
Mercedes-Benz , 1027
MINI , 20
Mitsubishi , 47
Nissan , 73
Opel , 774
Peugeot , 234
Pontiac , 5
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 323
Rover , 17
Saab , 7
Seat , 68
Škoda , 36
Smart , 25
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 30
Tata , 3
Toyota , 24
TVR , 2
VW Volkswagen , 2102
Volvo , 30
Yugo , 4
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:04 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 04:04 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI TRANSPORTI GRATIS

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:04 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18 ,

Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:02 ,

TENDA TAVOLINA DEKORIME

Histora e veturës

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:31 ,

Shitet Pikapi

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:04 ,

shes golf 7 GTD

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

e shes makinen me targa te Huja

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Polo 1.2

Histora e veturës

2 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:01 ,

Blejm Vetura me Defket Te Akcidentuar pa Dogan Etj

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 05:40 ,

Daewo lanos i shkelqyer me Klim funksionale

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:29 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:28 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES OPEL DEFEKT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 21:17 ,

Shitet Kombi T4 2.4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 20:37 ,

Nissan Navara 2.5 4X4 -2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 20:32 ,

Amarok 2.0 TDI BiTurbo-2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 20:31 ,

Ford Transit Connect-Me klim

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 20:31 ,

Defender 2.7 4X4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Gush 16:31 ,

Golf VII automatik 1.4 benzin

Histora e veturës

10 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 15:47 ,

Renalut Master

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:34 ,

Opel corsa 1.7d motor japan me klim, 12 muj rks

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 12:53 ,

shes golf 7 GTD

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 12:32 ,

SHITET URGJENT BMW 320D Dizel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Gush 09:39 ,

Audi A4 automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 09:38 ,

Opell corsa Automatik me klim 94mi

Histora e veturës

2 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Gush 09:38 ,

Opell agila 1.2 klim

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 09:37 ,

Vw Lupo 1.0 . Llupo

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Gush 09:36 ,

Mercedes benz E220

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 09:35 ,

Motorr 150cc Alpine

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 09:35 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 09:34 ,

Opell combo pikap caddy cady M

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 09:33 ,

Cady pikap caddy

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione