Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viti | Makina | Vetura

Acura , 51
Aixam , 11
Alfa Romeo , 24
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 538
Bentley , 2
BMW , 433
Bugatti , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 22
Chrysler , 16
Citroën , 196
Corvette , 1
Dacia , 4
Daewoo , 13
Daihatsu , 5
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 232
Ford , 264
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 10
Hummer , 3
Hyundai , 38
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 8
Jeep , 28
Kia , 27
KTM , 2
Lada , 6
Lancia , 11
Land Rover , 44
Landwind , 2
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 37
Mercedes-Benz , 1019
MG , 7
MINI , 21
Mitsubishi , 32
Nissan , 65
Opel , 1070
Peugeot , 329
Porsche , 4
Renault , 348
Rover , 6
Saab , 2
Seat , 73
Škoda , 43
Smart , 28
Ssangyong , 2
Subaru , 4
Suzuki , 12
Tata , 1
Toyota , 37
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2058
Volvo , 31
Yugo , 6
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:20 Shitorja Vetura , Viti

SHESË URGJENTË MERSEDES 320 CDI EVO AVAGARD

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:17 Vetura , Viti

BMW 420 d X-Drive 2015 Automatik-Steptronic meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura , Viti

fiat fiorino 1.4 b 2008 rks pikap

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:37 Vetura , Viti

MERCEDES E220 CDI 2014 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Vetura , Viti

AUDI A3 2.0 TDI 2014 AUTOMATIK S’TRONIC ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 Vetura , Viti

BMW X6 30D 240KM RKS SI I RI FACELIFT

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Vetura , Viti

Reno kango 1.9 dizel 2000 me regjistrim

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Vetura , Viti

Pikap Peugeot

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:49 Vetura , Viti

Blej Vetura Pa Dogan Defekt Aksident Per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:43 Vetura , Viti

Jeep cherokee 2.8 dizel 4x4 tabela zvicrres me klim

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:41 Vetura , Viti

Blej Vetura Pikapa Kombi Xhipa Gjitha Llojet Rks Pa Dogan

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:41 Vetura , Viti

GOLF 6 1.6 TDI-I KUQE 77 KW AUTOMATIK VITI 2012 - I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Vetura , Viti

GOLF 6 1.6 TDI-I KUQE 77 KW 4 MOTION VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 81 KW BLUEMOTION VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:39 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI-I KUQE 77 KW BLUEMOTION VITI 2013 - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 Vetura , Viti

GOLF 6 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI 2013 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 Vetura , Viti

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:07 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Vetura , Viti

TIGUAN 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG 4 MOTION DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Vetura , Viti

BMW X1 SDrive 18D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Vetura , Viti

CITROËN C4 1.6 E- HDI 2012 MANUAL RKS 5 MUJ

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIK Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Vetura , Viti

Shitet Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Vetura , Viti

MERCEDES A CLASS 180 CDI 2012 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Vetura , Viti

SEAT ALTEA 1.6 TDI 2014 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Vetura , Viti

POLO 1.6 TDI 2018 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:02 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:01 Vetura , Viti

CITROËN C4 PICASSO 1.6 E- HDI 2013 AUTOMATIK DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Vetura , Viti

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Vetura , Viti

Golf 5 1.6 Benzinë DSG Automatik 2005 RKS 09/2023

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Vetura , Viti

Passat B8 2.0 TDI DSG R_Line 4Motion 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Vetura , Viti

BMW X5 30 D viti 2013 Automatik-Steptronic me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:28 Vetura , Viti

Ww tiguan 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:28 Vetura , Viti

Citroen jumper 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:28 Vetura , Viti

Shitet opel corsa pikap viti 2012 me klim

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:26 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI S_Line Automatik-Quattro 2014 me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Vetura , Viti

Shitet VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4Motion 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:25 Vetura , Viti

Ww t5 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:25 Vetura , Viti

Ww cedi 2.0 klimatronik

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:25 Vetura , Viti

Ww ceddy me klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:25 Vetura , Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2015 Automatik-Quattro me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Vetura , Viti

Shitet BMW X6 40 D 2012 Automatik-Steptronic vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Vetura , Viti

Audi A4 3.0 TDI Automatik-Quattro 2014 me Dogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Vetura , Viti

Mercedes C 220 CDI Automatik 12/2012 me Dogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Viti

Shitet Audi Q5 2.0 TDI S-Tronic 2015 Quattro vetem Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Viti

Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik 2012 me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2012 Manual me Dogan t’paguar

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Vetura , Viti

Mercedes C 220 CDI Automatik 2013 vetem me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:22 Vetura , Viti

Passat 2.0 TDI 2018 Automatik 140 mij KM me Dogan t’paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione