Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Vushtrri

Acura , 79
Aixam , 23
Alfa Romeo , 87
Alpina , 28
Artega , 17
Audi , 1320
BAIC , 2
Bentley , 5
BMW , 887
Bugatti , 6
Buick , 1
Chevrolet , 67
Chrysler , 25
Citroën , 304
Dacia , 8
Daewoo , 13
Daihatsu , 9
Dodge , 3
Ferrari , 1
Fiat , 409
Ford , 423
GMC , 11
Grecav , 2
Honda , 19
Hummer , 1
Hyundai , 52
Isuzu , 6
Jaguar , 7
Jeep , 39
Kia , 38
KTM , 2
Lada , 3
Lancia , 12
Land Rover , 38
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 36
Mercedes-Benz , 2488
MG , 6
MINI , 31
Mitsubishi , 41
Morgan , 2
Nissan , 87
Opel , 1538
Peugeot , 602
Piaggio , 2
Pontiac , 3
Porsche , 9
Proton , 1
Renault , 557
Rover , 24
Saab , 4
Seat , 177
Škoda , 132
Smart , 53
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 20
TVR , 2
UAZ , 3
VW Volkswagen , 8159
Volvo , 70
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Sht 10:34
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 20:23
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:10 Vetura , Vushtrri

Tiguan 2.0TDI PANORAM Automatik Full-Servis Full-Extra

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:31 Vetura , Vushtrri

TOURAN - 2.0 TDI - 7 ULESE - 6 SHPEJTSI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 Vetura , Vushtrri

Mb100

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Toka

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:28 Vetura , Vushtrri

Citroen C3 1.4 HDI me Klim

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:01 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Alfa Romeo dizel

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:20 Vetura , Vushtrri

Passat b7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:45 Vetura , Vushtrri

Blej vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:41 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.6 Tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:29 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:11 Vetura , Vushtrri

Golf 7 2.0

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:03 Vetura , Vushtrri

AUDI A2 1.2 DIZELL

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 Vetura , Vushtrri

Opell Combo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:54 Vetura , Vushtrri

SHES AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJCI

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 Vetura , Vushtrri

Kamionet t4

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 17:12 Vetura , Vushtrri

Shitet Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 17:05 Vetura , Vushtrri

AUDI A2 1.4 TDI DIZEL RKS I SKADUAR 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:03 Vetura , Vushtrri

Peugeot 307 2.0 HDI RKS 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:51 Vetura , Vushtrri

Golf 7 cup bluemotion 2.0 automatik model 2015

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:50 Vetura , Vushtrri

Shes Mercedes Benz E320

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 8G 7 ULESE

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2014 AUTOMATIK 8G

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 2.0 TDI BMT 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 Benzin AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW X5 30D XDRIVE AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

AUDI Q5 3.0 TDI V6 3x Sline 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

BMW 320D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7.5 2.0 TDI BMT DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 6 1.6 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7 1.6 MANUAL - RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

TIGUAN 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG 4MOTION 120xxx KM

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:48 Vetura , Vushtrri

GOLF 7.5 2.0 TDI BMT AUTOMATIK DSG 180…KM VIRTUAL COCKPIT

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:46 Vetura , Vushtrri

Bmw 430 xDrive Automatik grancoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:46 Vetura , Vushtrri

Skoda SuperB 2.0 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:46 Vetura , Vushtrri

Opel Astar CDTI viti 2016 pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:45 Vetura , Vushtrri

Golf 7 Automatik 2.0 Full

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 Shitorja Vetura , Vushtrri

Smart 700 cc Automatik me klim

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:44 Shitorja Vetura , Vushtrri

Audi a3 Automatik me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Meriva 1.3 cdti viti 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw Golf 7.5 viti 2017 me dogan

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:16 Vetura , Vushtrri

Polo 1.2 TDI R line * I DOGANUM*1VIT RKS*

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 Vetura , Vushtrri

-GOLF 7.5 1 6 TDI -AUTOMATIC 7 shpejtesi -Face lift m

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:16 Vetura , Vushtrri

CITROEN BERLINGO 2.0 HDI ME KLIM

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:16 Vetura , Vushtrri

Passat B8 2.0 TDI 150 ps Autmatik DSG

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione