Zveçan | Makina | Vetura

Acura , 3
Audi , 9
Bentley , 1
BMW , 7
Fiat , 1
Ford , 7
Hyundai , 5
Kia , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Nissan , 2
Opel , 3
Renault , 3
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Zveçan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zveçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Shk 11:10 ,

makina Volkswagen Tiguan

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Shk 14:59 ,

Shitem Mercedes Benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 19:59 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 10:27 ,

Opel astra 1.8

890 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Shk 14:14 ,

Kupim Auto Bez carine

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:09 ,

Makine

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:49 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 10:36 ,

Autobus ne shitje

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Dhj 17:03 ,

SHITET

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 12:06 ,

Shitet AUDI A4

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Dhj 13:02 ,

VW Passat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 13:32 ,

Reno Megae 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 20:17 ,

Fiat Skudo

2 150 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:30 ,

Armend

160 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 12:36 ,

Blej Golf 4

28 Sht 12:23 ,

Shitet Volkswagen Passat

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 14:54 ,

a clas 180 nafte 3200€ i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Sht 19:55 ,

Shitet C180 benzin

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 16:28 ,

Okazion Audi A6 quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Gush 11:05 ,

Shitett

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 15:15 ,

Audi 100 1989 Dizel

360 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 08:36 ,

Shitet golf IV viti 1999, benzin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 19:28 ,

Shitet ose nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 16:30 ,

Mercedes-benz E220 Evo

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 22:12 ,

-Mercedes SLK Kompresor 230 Targa Te huja-

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 05:54 ,

Ing

5 200 EUR Price Reduced

19 Maj 15:02 ,

Bmw 2.2 nafte

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 19:24 ,

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 17:28 ,

Shitet Ww PASSAT

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 00:26 ,

Rrjeta teli

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:18 ,

Oresti

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 16:58 ,

Ford Focus 1.6 TDI

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 09:46 ,

Ford ka

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 09:24 ,

Hyundai

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
06 Dhj 10:40 ,

Hyundai ix35 Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Nën 12:58 ,

Okazion Bmw 520 2011 cmimi i padiskutueshem

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 05:35 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 11:07 ,

Hyundai Coupe COUPE GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 23:20 ,

Shitet makine ford

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 07:51 ,

Golf 5 plus

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Sht 12:33 ,

Bmw 1.6 naft okazion

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 00:49 ,

Blejm Katlizatora

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 11:56 ,

Mercedez Benz

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 00:36 ,

Bmw

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 17:56 ,

Golf 2

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Dhj 16:22 ,

Shes Ford Focus 2005 1.8

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 10:20 ,

Shes cady

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Nën 18:56 ,

Bagazh per vetur

250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:03 ,

Gulldon

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zveçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim