Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Qer 07:50
Linku:
Banesa , Mitrovicë

Apartment me qira ne qender te qytetit - Mitrovice

Numri i dhomave: 2,5

Sot 01:39 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera per Mergimtar ne Qender Te Mitrovices

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:36 Banesa , Mitrovicë

Shitet lokali ne qender 30.5m2

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 30
Dje 21:14 Banesa , Mitrovicë

Ipet Banesa me Qera per Mërgimtar gjat sezones se veres

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:14 Banesa , Mitrovicë

Ipet Banesa me qera per Mërgimtar

Numri i dhomave: 3
Dje 20:37 Banesa , Mitrovicë

jepet me qira

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:56 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 15:09 Banesa , Mitrovicë

Shitet banese e mobiluar perballe Va Pianos

62 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:09 Banesa , Mitrovicë

Leshohet me qera banesa e mobiluar perballe Va Pianos

Numri i dhomave: 2
Dje 15:07 Banesa , Mitrovicë

Banesa leshohet me qira ne qender te qytetit.

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 12:48 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 2
Dje 12:14 Banesa , Mitrovicë

Leshoj banes me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 10:32 Banesa , Mitrovicë

Banese me qira ne qender te qytetit

Numri i dhomave: 2,5
Dje 10:25 Banesa , Mitrovicë

BANESA NE SHITJE 81 m2 Katin e pare 049383687

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:24 Banesa , Mitrovicë

Banesë ne qender

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 09:17 Banesa , Mitrovicë

Banesa me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 08:33 Banesa , Mitrovicë

SHITEN BANESAT NE KOMPLEKSIN AMINA

Numri i dhomave: 4
Dje 08:30 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Qer 21:49 Banesa , Mitrovicë

Banesa në shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Qer 20:11 Banesa , Mitrovicë

Banesa Në Shitje !

Numri i dhomave: 2
06 Qer 19:52 Banesa , Mitrovicë

jepet me qira ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 2,5
06 Qer 16:19 Banesa , Mitrovicë

Banes me qira ne Mitrovice (qender)

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Qer 16:13 Banesa , Mitrovicë

Ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
06 Qer 15:07 Banesa , Mitrovicë

SHITET BANESA NE MITROVICE

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
06 Qer 14:30 Banesa , Mitrovicë

Bëjm ndërtime te pishinave shtepi banesa mure etj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
06 Qer 13:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Mitrovicë

Banesa ne shitje

800 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Qer 13:52 Banesa , Mitrovicë

Banes me qera vetem per mergimtar

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
06 Qer 09:30 Banesa , Mitrovicë

banes kati i 3

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
06 Qer 09:29 Banesa , Mitrovicë

banes kati i 3 63m2

Numri i dhomave: 2
06 Qer 09:10 Banesa , Mitrovicë

jepet me qira ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 2,5
06 Qer 08:49 Banesa , Mitrovicë

Me qira, ne qender te qytetit

Numri i dhomave: 2,5
06 Qer 08:13 Banesa , Mitrovicë

Shitet baness

Numri i dhomave: 1
06 Qer 08:13 Banesa , Mitrovicë

shes 3 banesa

Numri i dhomave: 3
06 Qer 08:11 Banesa , Mitrovicë

Banesa me qira ose shiten

Numri i dhomave: 2
06 Qer 07:50 Banesa , Mitrovicë

Apartment me qira ne Mitrovice afer qendres se qytetit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Qer 07:50
Linku:
Banesa , Mitrovicë

Apartment me qira ne qender te qytetit - Mitrovice

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione