Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 17:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

HOME VIP BLENË-SHETË-REKLLAMON-VLERSON.PRONAT E JUJA

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
26 Maj 00:33
Linku:
Banesa , Pejë

Nga Pronari, banese me 3 dhoma gjumi (117 m2) ne Fidanishte

104 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 07:46 Banesa , Pejë

Banes me qera

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 07:11 Banesa , Pejë

Urgjent Shitet Banesa

60 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 06:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

HOME VIP 120m/2 SHETË BANESË KATI 6

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 06:17 Banesa , Pejë

Shes banes ne laxhe toskana peje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 06:16 Banesa , Pejë

Banes ne shitje Peje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 06:15 Banesa , Pejë

Shes banes ne laxhe Toskana

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 19:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

Banesa 120m2,rr-Qerim Muriqi Peje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 15:43 Banesa , Pejë

IPET ME QERA NE SHENGJIN rendi i pare

Numri i dhomave: 2
Dje 14:34 Banesa , Pejë

Banes Ne Shitje Ne Qender Te Pejes

Numri i dhomave: 1
Dje 14:31 Banesa , Pejë

Banes Ne Shitje 60m2 Kati i 5-te 200m lerg qendres

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

Kodi 070

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:23 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

Kodi 062

400 EUR /

Numri i dhomave: 1
Dje 12:03 Banesa , Pejë

Leshohet banes me qera me dit , ditore dhe javore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 11:58 Banesa , Pejë

banes me dit,jave dhe muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:37 Banesa , Pejë

Banes me qera me afat të shkurtë.

50 EUR /

Numri i dhomave: 1
Dje 11:22 Banesa , Pejë

Ipet banes me qira per mërgimtar

Dje 10:45 Banesa , Pejë

Banesë 3+1 me siperfaqe 121.33m² në #Shitje në Pejë.

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me siperfaqe 83.84m² në #Shitje në Pejë.

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me siperfaqe 92.50m² në #Shitje në Pejë

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 3+1 me siperfaqe 105.67m² në #Shitje në Pejë.

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me sipërfaqe 116m² në #Shitje në Lagjen Toscana

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me siperfaqe 100.43m² në #Shitje në Pejë.

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 1+1 me siperfaqe 72.70m² në #Shitje në Pejë.

1 050 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:44 Banesa , Pejë

Banesë 3+1 me siperfaqe 134.27m² në #Shitje në Pejë.

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 10:43 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me siperfaqe 90.07m² në #Shitje në Pejë.

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 10:43 Banesa , Pejë

Banesë 1+1 me sipërfaqe 65m² në #Shitje në objektin B&F Kr

48 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:42 Banesa , Pejë

Banesë 1+1 me siperfaqe 67.36m² në #Shitje në Pejë.

1 020 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:42 Banesa , Pejë

Banesë dhe Lokal në #SHITJE

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:42 Banesa , Pejë

Banesë 3+1 me siperfaqe 109.85m² në #Shitje në Pejë.

1 020 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 10:42 Banesa , Pejë

Banesë 1+1 me siperfaqe 71.52m² në #Shitje në Pejë.

74 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:41 Banesa , Pejë

Shiten Banesat me sipërfaqe te ndryshme në kompleksin Bora

830 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:41 Banesa , Pejë

Shiten Banesat me sipërfaqe te ndryshme në komplesin Living

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 10:41 Banesa , Pejë

Banesë 3+1 me siperfaqe 118.05m² në #Shitje në Pejë.

900 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 10:40 Banesa , Pejë

Banesë 1+1 me siperfaqe 59.50m² në #Shitje në Pejë.

900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 10:39 Banesa , Pejë

Banesë 2+1 me sipërfaqe 118.8m² në #Shitje në Pejë.

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:39 Banesa , Pejë

Banesa me sipërfaqe te ndryshme në #Shitje në Fidanishte

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 09:48 Banesa , Pejë

Banese/Apartament me qira ne qender te Pejes

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 07:55 Banesa , Pejë

Dyer per garazha

Numri i dhomave: 6
Dje 01:58 Banesa , Pejë

Banesa ipet me qera për kohë te shkurtë

Dje 00:33 Banesa , Pejë

Ne qender te Pejes ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
26 Maj 17:21 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

Shitet banesa 79.50m2 ,te rr e Birrarise Peje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Maj 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Pejë

Banesa 120m2 ,afer Hotel Goldit -Peje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione