Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Banesa | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:27 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa ne qender Skenderaj

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:20 Banesa , Skenderaj

Banes me Qera

Numri i dhomave: 1
Sot 16:11 Banesa , Skenderaj

Banes Komode me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:38 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat

Numri i dhomave: 2
Dje 10:42 Banesa , Skenderaj

Shiten banesat

Numri i dhomave: 4
Dje 10:38 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe sheshit "Adem Jashari"

Numri i dhomave: 2,5
16 Maj 00:09 Banesa , Skenderaj

Banesa në shitje afer Inntereksit

Numri i dhomave: 3
11 Maj 15:13 Banesa , Skenderaj

Banes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Maj 18:02 Banesa , Skenderaj

Banesa

Numri i dhomave: 3
28 Pri 23:33 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa ne Skenderaj

650 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Pri 11:31 Banesa , Skenderaj

ipet Lokali me qera ose shitet

Numri i dhomave: 1
23 Pri 19:19 Banesa , Skenderaj

Kerkoj banes me qera

22 Pri 23:34 Banesa , Skenderaj

BANESA NE SHITJE NE SKENDERAJ 76.50m2

Numri i dhomave: 2
22 Pri 09:40 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
22 Pri 09:40 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
Online
19 Pri 00:26 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa ne qender ne Skenderaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Pri 20:35 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa me 76.50m2 ne skenderja qender

Numri i dhomave: 2
17 Pri 00:51 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa afer QTA

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 23:55 Banesa , Skenderaj

Ipet Banesa me qira per mergimtart

Numri i dhomave: 3
15 Pri 23:54 Banesa , Skenderaj

Ipet Banesa me Qira Per Mergimtart

Numri i dhomave: 3
09 Pri 02:16 Banesa , Skenderaj

Banes 100m² dhe 90m²

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
07 Pri 08:08 Banesa , Skenderaj

Shiten mobilje të banesës

290 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Mar 10:06 Banesa , Skenderaj

Shitet lokali kati 2

28 Shk 13:13 Banesa , Skenderaj

OKAZIOOON 3 APARTAMENTE

1 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Shk 04:51 Banesa , Skenderaj

Banes

57 000 EUR

28 Shk 04:46 Banesa , Skenderaj

Banes

Numri i dhomave: 2
26 Shk 20:41 Banesa , Skenderaj

Shengjin Okazion Apartamente te Ndryshme

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Shk 10:18 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa 86,10 m2

Numri i dhomave: 2,5
21 Shk 11:55 Banesa , Skenderaj

SHITET BANESA NE SKENDERAj QENDER

04 Shk 10:20 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe sheshit "Adem Jashari"

Numri i dhomave: 2,5
20 Jan 15:19 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe sheshit "Adem Jashari"Skenderaj

Numri i dhomave: 2
20 Jan 11:35 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa ne qender ne skenderaj 76m2

15 Jan 16:17 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa në qendër në Skenderaj

Numri i dhomave: 2
04 Jan 00:02 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa perballe sheshit "Adem Jashari"

Numri i dhomave: 2
22 Dhj 19:47 Banesa , Skenderaj

Shitet Banesa

67 500 EUR

21 Dhj 12:48 Agjent për shitje të pronës Banesa , Skenderaj

Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
15 Dhj 23:38 Banesa , Skenderaj

Shitet banesa 86,10 m2

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 18:37 Banesa , Skenderaj

Banes me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
11 Dhj 00:21 Banesa , Skenderaj

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 17:53 Banesa , Skenderaj

Banesa ne Shitje

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
11 Nën 23:37 Banesa , Skenderaj

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
23 Tet 16:40 Banesa , Skenderaj

Shitet

Numri i dhomave: 2,5
09 Tet 12:01 Banesa , Skenderaj

banes me qira

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Korr 17:24 Banesa , Skenderaj

kerkoj banes

30 Korr 11:56 Banesa , Skenderaj

Kerkoj banese me qera

Numri i dhomave: 2
17 Korr 21:44 Banesa , Skenderaj

Shitet

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Korr 11:15 Banesa , Skenderaj

Blej banes me Rata drei 30 000€

30 000 EUR

29 Qer 18:25 Banesa , Skenderaj

Leshoj banes me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione