Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cimer/e Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Cimer/e,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Cimer/e | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:35 Cimer/e , Prishtinë

Bashk-banues Meshkuj,50€ Aktash

Sot 20:16 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj bashkbanues

Sot 09:04 Cimer/e , Prishtinë

Dhoma me qira

Sot 08:52 Cimer/e , Prishtinë

Dhoma me qira

Dje 17:11 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 3 cimere femra/ Emshir

Dje 12:18 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 3 cimere femra/ Emshir

Dje 12:10 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 3 cimere femra/ Emshir

Dje 12:07 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 3 cimere Femra/ Emshir

Dje 10:14 Cimer/e , Prishtinë

Shoqe pa pagese

Dje 09:55 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj cimere

Dje 09:55 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj Cimere

Dje 09:50 Cimer/e , Prishtinë

Dhome/ 2 cimere

Dje 09:30 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj Cimere

Dje 06:13 Cimer/e , Prishtinë

Banes/cimer

28 Maj 21:00 Cimer/e , Prishtinë

Bashk banuse Femra,50 euro per person, Aktash

28 Maj 18:52 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 3 cimere Femer

28 Maj 17:40 Cimer/e , Prishtinë

Dhoma cimer/e

28 Maj 16:58 Cimer/e , Prishtinë

kerkoj bashkebanuese

28 Maj 16:47 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm Cimere

28 Maj 15:10 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj CIMERE

28 Maj 15:10 Cimer/e , Prishtinë

Kërkojm 2 Cimere

28 Maj 13:45 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj cimere

28 Maj 11:32 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj 1 dhome per banim

25 Maj 00:21 Cimer/e , Prishtinë

Banim Pa pagese ( shoqeri )

24 Maj 00:41 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojë bashkbanuese

23 Maj 23:36 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoje bashkbanuese

23 Maj 14:46 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj Cimere

23 Maj 13:09 Cimer/e , Prishtinë

kerkojm cimer

23 Maj 12:55 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj cimere

22 Maj 13:32 Cimer/e , Prishtinë

Leshoj dhoma me qira per femra

22 Maj 13:21 Cimer/e , Prishtinë

Leshoj dhoma me qira per femra

19 Maj 08:05 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm 3 vajza cimere

18 Maj 12:40 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj bashkebanuese

17 Maj 14:30 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoi 1 cimer student

16 Maj 00:16 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm 2 cimere

13 Maj 11:24 Cimer/e , Prishtinë

Leshoj dhoma me qira per femra

12 Maj 15:42 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj Bashkbanus Afer menses studentore Aktash

11 Maj 21:54 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm 2 cimere (femër)

11 Maj 21:52 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm cimere (2 vajza)

11 Maj 13:28 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm cimere (3 vajza)

09 Maj 17:17 Cimer/e , Prishtinë

Kerkoj cimere

09 Maj 12:24 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm 3 femra cimere

09 Maj 10:43 Cimer/e , Prishtinë

Kerkojm 3 vajza cimere

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Cimer/e në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Cimer/e | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione