Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cimer/e Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Cimer/e,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Cimer/e | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 16:41 Cimer/e , Prizren

kerkoj cimere

13 Dhj 10:11 Cimer/e , Prizren

Jipet shtepia me qira.

16 Maj 01:42 Cimer/e , Prizren

KERKOJM 2 CIMERE(F)

23 Pri 19:11 Cimer/e , Prizren

Kerkohet cimere

26 Korr 21:05 Cimer/e , Prizren

shes biznisnin per pizeri

16 Pri 21:53 Cimer/e , Prizren

Kerkojm cimere

24 Shk 10:51 Cimer/e , Prizren

Kerkojme Cimera per banim

31 Jan 22:58 Cimer/e , Prizren

Cimer

07 Dhj 16:23 Cimer/e , Prizren

Cimere

23 Nën 19:47 Cimer/e , Prizren

Cimera

26 Pri 11:29 Cimer/e , Prizren

Cimerka

25 Pri 23:31 Cimer/e , Prizren

Cimerka

04 Mar 16:42 Cimer/e , Prizren

Kerkojm cimere

04 Mar 13:06 Cimer/e , Prizren

Kerkojm cimere

07 Sht 12:37 Cimer/e , Prizren

Dhome me qera

31 Korr 13:59 Cimer/e , Prizren

Ardit Chucky

10 Shk 16:59 Cimer/e , Prizren

DHoma per studenta

28 Dhj 23:24 Cimer/e , Prizren

kerkojm cimerk

10 Tet 18:57 Cimer/e , Prizren

Cimer-ka

05 Tet 16:25 Cimer/e , Prizren

Nuse

14 Sht 17:39 Cimer/e , Prizren

Kerkoj cimer

08 Maj 15:12 Cimer/e , Prizren

Cimer

07 Maj 16:56 Cimer/e , Prizren

kerkojm cimerka

20 Dhj 21:08 Cimer/e , Prizren

kerkojm cimere

16 Nën 19:34 Cimer/e , Prizren

Klysh i sharrit

11 Tet 14:13 Cimer/e , Prizren

Cimere/bashkbanuese

12 Qer 15:00 Cimer/e , Prizren

KERKOJME CIMERE

13 Pri 19:14 Cimer/e , Prizren

Kerkoj bashkebanues

11 Tet 18:12 Cimer/e , Prizren

Kerkojme cimer/e

03 Shk 22:57 Cimer/e , Prizren

KERKOJME CIMER

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Cimer/e në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Cimer/e | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione