Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:08 Dhoma , Ferizaj

Ipet me qera banesa 95m2

Dje 14:24 Dhoma , Ferizaj

banesa me qera dhoma

30 Maj 11:25 Dhoma , Ferizaj

Ipet lokali me qira 65m2 ,Rr.Tirana- Ferizaj

28 Maj 17:31 Dhoma , Ferizaj

71368-80-4 bromazolam 99%

28 Maj 08:58 Dhoma , Ferizaj

Dhoma banimi me qera, magj. Ferizaj-Kacanik

110 EUR / muaj

14 Maj 02:09 Dhoma , Ferizaj

Shitet Dhoma per Femije

12 Pri 13:35 Dhoma , Ferizaj

Banes me qira

02 Pri 12:38 Dhoma , Ferizaj

Dhom gjumi

15 Shk 20:57 Dhoma , Ferizaj

Shtrat

150 EUR / muaj

13 Shk 09:56 Dhoma , Ferizaj

Fjsna

22 EUR / muaj

20 Jan 13:59 Dhoma , Ferizaj

Mobile

23 Dhj 22:50 Dhoma , Ferizaj

Dhoma

20 Nën 11:07 Dhoma , Ferizaj

Dhome Me Qera Ditore ne Korce (2-4 Persona)

1 EUR / ditë

17 Tet 15:47 Dhoma , Ferizaj

Shiten kaqut

09 Gush 18:26 Dhoma , Ferizaj

Komoda

30 EUR / muaj

30 Korr 22:52 Dhoma , Ferizaj

Dhoma

500 EUR / muaj

02 Korr 20:53 Dhoma , Ferizaj

Garsonjek

26 Pri 02:02 Dhoma , Ferizaj

Dhoma e fjetes

19 Pri 12:41 Dhoma , Ferizaj

Banesa Dhoma me qera ne qender

11 Pri 23:07 Dhoma , Ferizaj

Banes me qera,magjistralja Ferizaj-Kaqanik

110 EUR / muaj

11 Pri 23:07 Dhoma , Ferizaj

Banes me qera- magjistralja ferizaj-kacanik

110 EUR / muaj

24 Shk 22:45 Dhoma , Ferizaj

Jap zyre me qera

21 Shk 13:37 Dhoma , Ferizaj

Kauq

350 EUR / muaj

16 Shk 15:49 Dhoma , Ferizaj

Orman

14 Shk 21:31 Dhoma , Ferizaj

Shiten ormanet

02 Shk 04:02 Dhoma , Ferizaj

Shitet dhoma !

02 Shk 04:01 Dhoma , Ferizaj

Shiten si pas marrveshjes

31 Jan 23:37 Dhoma , Ferizaj

Shitet dhoma një vjet e pordorur

03 Dhj 08:55 Dhoma , Ferizaj

Dhome e fjetjes

17 Nën 03:27 Dhoma , Ferizaj

Dhom Fjetje

14 Nën 13:30 Dhoma , Ferizaj

shiten

13 Nën 22:12 Dhoma , Ferizaj

Shiten te gjitha 600 ero

31 Tet 13:11 Dhoma , Ferizaj

Dhome gjumi per femije

30 Sht 20:31 Dhoma , Ferizaj

Dhom

20 Sht 09:05 Dhoma , Ferizaj

Kreveta

19 Sht 14:04 Dhoma , Ferizaj

Shiten kauqat

16 Sht 21:15 Dhoma , Ferizaj

Dhome gjumi

31 Gush 20:57 Dhoma , Ferizaj

Banese per plazh te shkembi kavajes 40m2,1+1afer hotel premi

250 EUR / ditë

30 Korr 19:16 Dhoma , Ferizaj

2 kauq me qysh edhe qa shtrihen jepen gratis

30 Korr 18:12 Dhoma , Ferizaj

2 kauq me qysh edhe qa shtrihen ipen gratis

14 Korr 22:02 Dhoma , Ferizaj

Kërkoj Banes Garsoniere Urgjent.

21 Qer 19:02 Dhoma , Ferizaj

Shiten dy treshe

31 Maj 21:18 Dhoma , Ferizaj

shiten. kauqat ne gjendje shum. te mir

31 Maj 17:20 Dhoma , Ferizaj

TEST TEST

222 EUR / muaj

15 Pri 15:48 Dhoma , Ferizaj

Shes kauq 3sh

11 Pri 12:47 Dhoma , Ferizaj

Kauqa

11 Pri 02:05 Dhoma , Ferizaj

Mobile

28 Mar 23:36 Dhoma , Ferizaj

Dhëmbë te bardhë për 2 minuta

25 Mar 19:21 Dhoma , Ferizaj

shes

24 Mar 01:17 Dhoma , Ferizaj

Shitet Dhoma 180x200

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione