Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Dhoma | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:46 Dhoma , Prishtinë

Leshohet dhoma me qera

50 EUR / muaj

Sot 22:42 Dhoma , Prishtinë

DHOMA ME QIRA PËR VAJZA Bregu i diellit PRISHTINE

Sot 20:10 Dhoma , Prishtinë

Kerkoj bashkbanues

Sot 13:33 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira per meshkuj

28 Maj 23:12 Dhoma , Prishtinë

Dhome/ dhoma

55 EUR / muaj

28 Maj 20:31 Dhoma , Prishtinë

Moler Knauf Glet +38344878728

28 Maj 20:30 Dhoma , Prishtinë

MOLER 044878728 Knauf Glet Fasada

28 Maj 17:23 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:14 Dhoma , Prishtinë

shiten

28 Maj 17:13 Dhoma , Prishtinë

Garnitur 2 tresh 1 dysh 1 njishç

28 Maj 17:13 Dhoma , Prishtinë

Garnitur 2 tresh 1 dysh 1 njishç

28 Maj 17:13 Dhoma , Prishtinë

Garnitur 2 tresh 1 dysh 1 njishç

28 Maj 16:28 Dhoma , Prishtinë

Dhoma Ditore për koh te shkurt

28 Maj 16:01 Dhoma , Prishtinë

Dhomë e gjumi

28 Maj 15:32 Dhoma , Prishtinë

Ada naten eka 15

28 Maj 14:44 Dhoma , Prishtinë

Shes orendin

1 000 EUR / ditë

28 Maj 14:11 Dhoma , Prishtinë

Banees me qira

28 Maj 06:25 Dhoma , Prishtinë

Banese me qira

27 Maj 00:32 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

65 EUR / muaj

26 Maj 19:19 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

24 Maj 23:44 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

22 Maj 23:34 Dhoma , Prishtinë

Shtrat per beba

22 Maj 09:45 Dhoma , Prishtinë

orendin

1 000 EUR / ditë

21 Maj 23:40 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira meshkuj 70€ Prishtinë

70 EUR / muaj

20 Maj 00:15 Dhoma , Prishtinë

Dhoma me qira

18 Maj 11:32 Dhoma , Prishtinë

Dhoma per femra me qera

60 EUR / muaj

18 Maj 09:41 Dhoma , Prishtinë

Vend i lire me qira per studente vajza

50 EUR / muaj

18 Maj 00:19 Dhoma , Prishtinë

Kerkojm Bashkebanuse gjendemi fund rruges C

50 EUR / muaj

14 Maj 12:11 Dhoma , Prishtinë

Vende te lira me qira per vajza/ studente

50 EUR / muaj

12 Maj 15:57 Dhoma , Prishtinë

Kerkoj Bashkbanus Afer menses studentore Aktash

12 Maj 10:49 Dhoma , Prishtinë

Dhoma e fjetjes komplet 300euro

11 Maj 23:25 Dhoma , Prishtinë

Dhome me qira

11 Maj 18:52 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

10 Maj 18:00 Dhoma , Prishtinë

Shtrate per femije

10 Maj 16:36 Dhoma , Prishtinë

Leshoj dhoma me qera afer Universitetit Iliria

60 EUR / muaj

10 Maj 11:37 Dhoma , Prishtinë

Dhome me qira

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Dhoma | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione