Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 11:47
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Maj 11:45
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje e sapo ndertuar,me 6.25 Ari

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjilan

Shtepi ne shitje 3 hyrje

Numri i dhomave: 8

Sot 11:11 Shtëpi , Gjilan

Shitet Shtepia 3 Kateshe ME INVENTAR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 10:34 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 10:28 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 09:28 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtëpija

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 08:58 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtëpi në lagjen Arbëria

156 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjilan

urgjent Shitet shtepia 200m2 , te tregu i makinave .

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 06:55 Shtëpi , Gjilan

Shtëpi në Shitje / Dheu i Bardh

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 06:11 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA NE RRUGE TE PRISHTINES

133 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 15:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjilan

Shtepi ne shitje 3 hyrje

Numri i dhomave: 8
Dje 13:52 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtëpia me 3 ari,apo ndrimë me banesë

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 10:36 Shtëpi , Gjilan

Shtëpi me super Çmim

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 00:31 Shtëpi , Gjilan

Ipet shtepia me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
26 Maj 15:48 Shtëpi , Gjilan

*****SHITET SUPER VILLA ME BAZEN plus 80 ARI TRUAL*****

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
26 Maj 06:55 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne Gjilan shitet urgjent ...

Numri i dhomave: 4
25 Maj 23:56 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 6
24 Maj 23:44 Shtëpi , Gjilan

Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
24 Maj 11:09
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia!

Numri i dhomave: 2
Online
24 Maj 08:57 Shtëpi , Gjilan

Ofrohet shtëpia për dhënje me qëra apo shitje, Dardania I

Numri i dhomave: 8
23 Maj 16:44 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Maj 12:51 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
23 Maj 10:01 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me 450m2 ne gjilan lagja 8 rr. Hasan Remniku

160 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 10
23 Maj 09:21 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
23 Maj 00:02 Shtëpi , Gjilan

Shitet Objekti 4 katsh me dy hyrje

Numri i dhomave: > 10
22 Maj 23:53 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
22 Maj 16:56 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me 12 ari

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Maj 11:45 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje e sapo ndertuar,me 6.25 Ari

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Maj 10:55 Shtëpi , Gjilan

Shitet-Biznesi-Kafiteria në Gjilan -Dardania 1

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
19 Maj 15:30 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
19 Maj 11:26 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
18 Maj 16:51 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
17 Maj 17:03 Shtëpi , Gjilan

shitet shtepia

83 000 EUR

17 Maj 12:37 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
17 Maj 11:47
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Maj 00:40 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne lagjen 7 Korriku

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Maj 18:08 Shtëpi , Gjilan

Shtëpija në shitje

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Maj 16:28 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtëpia

1 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Maj 10:54 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija ne qender te Gjilanit

15 Maj 16:32 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija urxhent

Numri i dhomave: 4
15 Maj 16:21 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija urxhent

Numri i dhomave: 4
15 Maj 12:59 Shtëpi , Gjilan

Shtepia luksoze ne shitje

Numri i dhomave: 10
14 Maj 13:59 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
14 Maj 13:26 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija Lagjeja Pireva te Buna Tursi

Numri i dhomave: 5
14 Maj 10:28 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne Gjilan

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
13 Maj 15:34 Shtëpi , Gjilan

Lokal ne shitje 70m2

3 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Maj 11:13 Shtëpi , Gjilan

Shtepi ne qender

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
13 Maj 10:44 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione