Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:51 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia-Banesa shitet .ipet me Qera 049383687 kati -0-1-2-3.

700 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:26 Shtëpi , Mitrovicë

SHTEPI NE SHITJE. Ne Qender te Mitrovices 049383687

155 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 08:10 Shtëpi , Mitrovicë

Shiten 2 shtepi se bashku 6.12 Ari

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Qer 09:07 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
04 Qer 14:53 Shtëpi , Mitrovicë

Jepet shtëpia me qera

Numri i dhomave: 2,5
03 Qer 02:33 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia ne lagjen bair

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 02:14 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi ne Mitrovice

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Qer 12:20 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 15:04 Shtëpi , Mitrovicë

Leshoj shtepi-gasoniere me qira

Numri i dhomave: 1
29 Maj 15:14 Shtëpi , Mitrovicë

SHITET SHTEPIA

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Maj 22:06 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepija Mitrovice

Numri i dhomave: 7
28 Maj 21:54 Shtëpi , Mitrovicë

Shtëpia Mitrovicë

Numri i dhomave: 7
28 Maj 16:28 Shtëpi , Mitrovicë

Shitit

120 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Maj 15:31 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 2
28 Maj 14:54 Shtëpi , Mitrovicë

Jepet me qira ne Qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 2,5
28 Maj 14:44 Shtëpi , Mitrovicë

Jepet me qira, ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
28 Maj 14:34 Shtëpi , Mitrovicë

��VILLA EXCLUSSIVE ON SALE

1 120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
26 Maj 00:35 Shtëpi , Mitrovicë

Shesim shtepin dhe ndertojmi me porosi

52 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
23 Maj 01:29 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi ne Shitje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Maj 11:38 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ipet me Qera

165 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
17 Maj 23:45 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia

5 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Maj 16:40 Shtëpi , Mitrovicë

Jepet me qira ne qender te Mitrovices

Numri i dhomave: 2,5
16 Maj 17:24 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Maj 12:02 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia me 6 ari ne Shupkofc

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
14 Maj 00:33 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia me 16 ari tok

Numri i dhomave: 1
08 Maj 10:51 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi banimi

Numri i dhomave: 5
07 Maj 12:31 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 5
06 Maj 02:49 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia me 16 ari toke

Numri i dhomave: 1
05 Maj 14:31 Shtëpi , Mitrovicë

Shiten 2 shtepi ne Shipol Mitrovice

190 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Maj 08:29 Shtëpi , Mitrovicë

Banes me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Maj 13:02 Shtëpi , Mitrovicë

ipet shtepia me qera

1 EUR / muaj Price Reduced

02 Maj 23:14 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet Shtepia me 16 ari toke

Numri i dhomave: 1
02 Maj 18:57 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Maj 22:18 Shtëpi , Mitrovicë

Shiten 2 shtepi ne Shipol Mitrovice

190 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
27 Pri 23:39 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Pri 12:46 Shtëpi , Mitrovicë

Shtëpi me qira per Mergimtar: e lire deri me 13 Korrik

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Pri 02:21 Shtëpi , Mitrovicë

Shitet Inverntari

299 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Pri 13:52 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje

62 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Pri 22:04 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje ose ipet me qira

Numri i dhomave: > 10
15 Pri 16:30 Shtëpi , Mitrovicë

Ipet Shpia Katin 2 me qira qender Mitrovices

Numri i dhomave: 3,5
15 Pri 01:21 Shtëpi , Mitrovicë

Shtepi Modulare

788 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione