Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 22:16 Vila , Besianë

Shiten Qeremidet

150 EUR

15 Dhj 20:51 Vila , Besianë

Shiten villat prej drurit

160 EUR

04 Nën 08:34 Vila , Besianë

Vizito Korcen e Shqiperise

20 EUR / ditë

04 Korr 12:53 Vila , Besianë

Skar grill

105 EUR

12 Qer 18:48 Vila , Besianë

Shitet Toka

08 Maj 18:33 Vila , Besianë

Villa ne shitje

57 000 EUR

25 Pri 18:00 Vila , Besianë

Villa ne shitje

57 000 EUR

19 Pri 09:41 Vila , Besianë

Villa ne Shitje

60 000 EUR

04 Tet 17:24 Vila , Besianë

Villa me qira

28 Qer 16:15 Vila , Besianë

Villa 8me5 me invertar

2 700 EUR

27 Maj 11:39 Vila , Besianë

Villa

60 000 EUR

13 Dhj 17:47 Vila , Besianë

Shitet villa

16 Korr 21:58 Vila , Besianë

Shitet Toka

08 Korr 00:20 Vila , Besianë

Shiten elementet e Objektit Antik

06 Korr 22:29 Vila , Besianë

Ipet villa me qera per persona me" Covid 19"��

650 EUR / muaj

23 Qer 23:12 Vila , Besianë

Shitet

07 Qer 13:41 Vila , Besianë

Batllave-Orllane

23 Maj 00:00 Vila , Besianë

Pushimore

18 Mar 16:06 Vila , Besianë

Vila batllav shitet

24 EUR

10 Mar 22:15 Vila , Besianë

Shitet vila liqeni i batllav

25 000 EUR

06 Mar 21:58 Vila , Besianë

Vila ne shitje

01 Mar 22:44 Vila , Besianë

Vila ne Besiane

25 000 EUR Price Reduced

01 Mar 21:59 Vila , Besianë

Shitet objekti prej druri

20 000 EUR

29 Shk 22:15 Vila , Besianë

Vikendica batllav

25 000 EUR

20 Dhj 18:04 Vila , Besianë

Shitet objekti prej drurit

21 000 EUR

08 Tet 13:23 Vila , Besianë

Shitet Villa ne Orllan(Batllave)

40 000 EUR

22 Gush 17:32 Vila , Besianë

Villa në Batllav

09 Shk 07:28 Vila , Besianë

imiosht

17 Gush 15:26 Vila , Besianë

Drunj per dekorime

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione