Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vila Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vila,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vila | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Qer 15:06 Vila , Pejë

Vitomericë 40ari ne shitje

2 500 EUR

27 Maj 07:58 Vila , Pejë

Dyer per garazha horman germany

24 Maj 23:36 Vila , Pejë

Shitet kompleksi MURIQI

1 EUR

26 Pri 21:33 Vila , Pejë

Villa me qera

05 Pri 10:23 Vila , Pejë

Vila në SHITJE/Pejë

50 000 EUR

29 Mar 04:43 Vila , Pejë

shes tok ne rugov

17 Mar 07:18 Vila , Pejë

Villa me qera

11 Mar 08:43 Vila , Pejë

Villa Alba Boge Rugov

04 Mar 17:49 Vila , Pejë

Shitet villa rugov fshati hajla

40 000 EUR

23 Shk 10:51 Vila , Pejë

Villa me Qera në Rugovë

10 Shk 17:21 Vila , Pejë

Vila me qera Boge Rugovë

09 Shk 21:53 Vila , Pejë

Vitomericë 98 ari ne shitje

3 100 EUR

09 Shk 15:35 Vila , Pejë

Shiten vilat ne Rugov ne shtupeq te madhe me izolim

9 000 EUR Price Reduced

03 Jan 00:33 Vila , Pejë

Vile Me Qera Ditore - DURRES, SHQIPERI

1 EUR / ditë

02 Jan 18:16 Vila , Pejë

Villa ulcin me appartman

150 000 EUR

27 Dhj 10:36 Vila , Pejë

Villa në Rugovë

15 Dhj 20:51 Vila , Pejë

Shiten vikendicat

160 EUR

15 Dhj 20:30 Vila , Pejë

Shiten vikendicat prej drurit.

150 EUR Price Reduced

08 Dhj 21:58 Vila , Pejë

Villa me qera

27 Tet 08:47 Vila , Pejë

Vill ne Boge Rugovë

04 Tet 15:20 Vila , Pejë

Vila me qera në Rugovë

30 EUR

23 Sht 14:25 Vila , Pejë

Shiten Vilat

21 Gush 11:36 Vila , Pejë

Classe Vila

28 EUR

18 Gush 20:18 Vila , Pejë

Classe Villa

15 Gush 19:06 Vila , Pejë

Lëshohet villa me qera në Rugovë

03 Korr 21:08 Vila , Pejë

Shitet druri i shtepis

1 EUR

09 Pri 23:32 Vila , Pejë

Shitet Villa drunit ne bog URGJENT

5 000 EUR

09 Pri 10:23 Vila , Pejë

villa drunit

10 000 EUR

08 Pri 09:24 Vila , Pejë

villa drunit urgjent

6 000 EUR Price Reduced

22 Mar 23:58 Vila , Pejë

Vila me qera ne Rugove

19 Shk 21:23 Vila , Pejë

Ipen me qirra villat

14 Shk 02:40 Vila , Pejë

Vila ne Stankaj-Rugove

165 000 EUR

11 Shk 17:37 Vila , Pejë

Ipet villa me qera ne Rugovë

65 EUR

09 Shk 21:42 Vila , Pejë

Villa me qera ne Boge Rugov

07 Jan 20:25 Vila , Pejë

Villa ne Rugov

1 EUR /

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vila | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione