Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla pune në shitje | MerrJep Shpalljet

Makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Për të gjetur më lehtë makinerinë dhe veglën që ju kërkoni ju mund të përdorni filtrat për kërkim dhe gjej atë që të duhet shpejt dhe lehtë.

Dje 10:25
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 10:25
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR


Sot 00:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Sot 00:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Termometer dhe hygrometer

10 EUR

Sot 00:51 Makina dhe Vegla , Prizren

Kran 10m

1 900 EUR

Sot 00:48 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 00:48 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Sot 00:48 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis

1 EUR

Sot 00:47 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 00:47 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lagështisē

1 EUR

Sot 00:47 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 00:46 Makina dhe Vegla , Prizren

Kompresor

Sot 00:46 Makina dhe Vegla , Deçan

Shitet kosa Stiga

800 EUR

Sot 00:46 Makina dhe Vegla , Deçan

Dolmar

120 EUR

Sot 00:44 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Makin e qepjes

105 EUR

Sot 00:40 Makina dhe Vegla , Prizren

set me 4 pjes

170 EUR

Sot 00:26 Makina dhe Vegla , Pejë

Peshore

Sot 00:20 Makina dhe Vegla , Skenderaj

Gjenerator Lombardini Dizell 2klipsh

950 EUR

Sot 00:16 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder Lageshtisë

1 EUR

Sot 00:16 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shfajc aparat salldues

60 EUR Price Reduced

Sot 00:16 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Dalta dhe Lima

4 EUR Price Reduced

Dje 16:36 Makina dhe Vegla , Klinë

Makina e Barit

150 EUR

Dje 16:21 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis,mykut

1 EUR

Dje 16:21 Makina dhe Vegla , Deçan

Makina

Dje 16:20 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 16:20 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 16:19 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisē me qira

1 EUR

Dje 16:18 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 15:38 Makina dhe Vegla , Pejë

Black&Decker

25 EUR Price Reduced

Dje 15:21 Makina dhe Vegla , Vushtrri

Shpuese per pllaka gipsi Einhell

150 EUR

Dje 14:16 Makina dhe Vegla , Pejë

Gjenerator 6Kv

220 EUR

Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe veglave industriale të reja dhe të përdorura. Të gjitha makineritë dhe veglat industriale mund t'i gjeni vetëm duke kërkuar për makinat dhe veglat përkatëse në MerrJep.com.


Gjej makineri dhe vegla industriale


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej makina dhe vegla industriale me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Kërkoni vegla dhe makina industriale në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Shit vegla dhe makineri industriale në MerrJep.com


Shpallje për vegla dhe makina industriale të reja dhe të përdorura për makineri të ndryshme në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për vegla dhe makina industriale dhe zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin në shpalljet për makina dhe vegla industriale në gjithë Kosovën. në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione