Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe vegla pune në shitje | MerrJep Shpalljet

Makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Për të gjetur më lehtë makinerinë dhe veglën që ju kërkoni ju mund të përdorni filtrat për kërkim dhe gjej atë që të duhet shpejt dhe lehtë.

Dje 17:59
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis,mykut

1 EUR

Dje 17:58
Linku:
Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR


Sot 07:14 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shitet Trimeri Elektrik Bosh

Sot 07:13 Makina dhe Vegla , Gjilan

CNC cnc Plasma / Modeli: LXP 1525

7 200 EUR

Sot 07:13 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Shitet shperndarse e rrymes

Sot 07:11 Makina dhe Vegla , Pejë

Perkolica ne shitje

450 EUR Price Reduced

Sot 07:07 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

kaisha dhe qekerrka

35 EUR

Sot 07:06 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Sharr Mizrak

3 100 EUR

Sot 07:04 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Pressa Hilti Nuron modeli i ri viti 2022

Sot 07:02 Makina dhe Vegla , Mitrovicë

Laser Hilti pr2 12v viti 2022

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparate per Lagështis vllag myk EFIKASITET TE LART

1 EUR

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 06:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis

1 EUR

Sot 06:57 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 06:57 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 06:52 Makina dhe Vegla , Prizren

Kompresor 7.5kw

Sot 06:52 Makina dhe Vegla , Prizren

Komppresor 45kw

Sot 06:41 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Co2 Esab 400ampera industrial

950 EUR

Sot 06:41 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Akku Makita

80 EUR

Sot 06:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Aparat co2 Dalex industrial 220 A

450 EUR

Sot 06:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Maqin per mbrehje

800 EUR

Sot 06:20 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makine per qendisje Janome

700 EUR

Sot 06:20 Makina dhe Vegla , Pejë

Prsh

Online
Sot 00:09 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Wagener Schwelm

Dje 19:37 Makina dhe Vegla , Gjilan

Mikser

110 EUR

Dje 18:36 Makina dhe Vegla , Lipjan

Makina per qepje

Dje 17:59 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis,mykut

1 EUR

Dje 17:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis

1 EUR

Dje 17:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 17:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 17:58 Makina dhe Vegla , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 17:27 Makina dhe Vegla , Deçan

Gjenerator 30 KW

Dje 17:24 Makina dhe Vegla , Pejë

Motorr

150 EUR

Dje 16:43 Makina dhe Vegla , Malishevë

Prersja për gurë

Dje 16:42 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet Motorri

Dje 16:33 Shitorja Makina dhe Vegla , Pejë

Shpojs Grass

Dje 16:27 Shitorja Makina dhe Vegla , Pejë

Shpojs Blum

Përzgjedhje e madhe e makinerive dhe veglave industriale të reja dhe të përdorura. Të gjitha makineritë dhe veglat industriale mund t'i gjeni vetëm duke kërkuar për makinat dhe veglat përkatëse në MerrJep.com.


Gjej makineri dhe vegla industriale


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej makina dhe vegla industriale me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com.


Kërkoni vegla dhe makina industriale në bazë të markës, modelit, dhe çmimit. Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni vetëm ato që ju përshtaten juve.


Shit vegla dhe makineri industriale në MerrJep.com


Shpallje për vegla dhe makina industriale të reja dhe të përdorura për makineri të ndryshme në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për makina për PVC, paisje për autolarje, sharra, burmashina, makina të zdrukthtarisë, paletar, hilta, kosa për bari, gjeneratorë, çekiç, makinë për çarjen e druve dhe makina tjera industriale në MerrJep.com. Shikoni shpalljet për vegla dhe makina industriale dhe zgjedh ofertën më të mire për ju.


Nëse keni makina dhe vegla industriale të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme dhe gjej blerësin potencial në mesin në shpalljet për makina dhe vegla industriale në gjithë Kosovën. në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione