Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale ndërtimore në shitje në gjithë Kosovë

Mjete dhe materiale për ndërtim të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni të gjitha mjetet dhe materialet që ju duhen për ndërtim.


Shikoni shpallje dhe gjeni materiale ndërtimi si skele, tjegulla, dyer dhe dritare plastike. rrethoja të parcelave, hidroizolime, shtylla betoni dhe shumë materiale tjera ndërtimi me ofertat më të mira në treg.

Sot 17:11 Materiale për ndërtim , Therandë

qeremide

Sot 16:51 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Der e hymjes

310 EUR

Sot 16:24 Materiale për ndërtim , Besianë

Gjenerator (agregat)

2 100 EUR

Sot 15:42 Materiale për ndërtim , Kaçanik

Shiten

1 EUR

Sot 15:15 Materiale për ndërtim , Lipjan

decken schalung dhe shtylla

1 EUR

Sot 14:27 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Izolime

1 EUR

Eksploroni gamën e gjerë të materialeve dhe mjeteve për ndërtim në MerrJep.com. Shit dhe blej materiale ndërtimi nga më të ndryshmet në tregun më të madh për shit-blerje online në Kosovë.


Materiale dhe mjete për ndërtim në shitje


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e materialeve dhe mjeteve për ndërtim nga rehatia e shtëpisë suaj.


Gjej materiale dhe mjete të ndryshme për ndërtim me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për material ndërtimi si skele, tjegulla, dyer dhe dritare plastike. rrethoja të parcelave, hidroizolime, shtylla betonidhe makina tjera të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën.


Bli dhe shit materiale dhe mjete për ndërtim në MerrJep.com


Kërkoni shpallje për materiale dhe mjete ndërtimi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për skele, tjegulla, dyer dhe dritare plastike. rrethoja të parcelave, hidroizolime, shtylla betoni dhe materiale të ndryshme ndërtimi me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejt dhe më lehtë materialet që kërkoni dhe zgjidhni vetëm ato që iu përshtaten karakteristikave që ju kërkoni.


Nëse keni materiale apo mjete ndërtimi të reja dhe të përdorura eja në MerrJep.com.


Shisni shpejt dhe lehtë duke regjistruar shpallje falas për materialin që dëshironi të shisni dhe listoni të gjitha informacionet e nevojshme dhe përshkrimin e saktë të produktit.


Sigurohuni që të ngarkoni fotografi të materialit ndërtimor që dëshironi të shisni në mënyrë që të transmetoni gjendjen reale të tyre tek blerësit potencial.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione