Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 12:54 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

mengele e madhe

90 EUR Price Reduced

23 Maj 10:23 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dritare me roleta te aluminit ne shitje

21 Maj 13:25 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dyer te garazhes

19 Maj 23:44 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Qeremide

16 Maj 01:04 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Trare

100 EUR

11 Maj 18:53 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Llastra

200 EUR

10 Maj 16:17 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Llastra

200 EUR

05 Maj 12:45 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shitet

03 Maj 08:23 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Qeremide apo tjegulla 700 cope pothuajse te reja

1 EUR

30 Pri 18:18 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Qeremide

27 Pri 20:32 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dyer dhe rrethoja

1 EUR

26 Pri 15:13 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Pregolla ne shitje 49 m2

5 700 EUR

25 Pri 08:49 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Gur

12 EUR

22 Pri 10:28 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Amstrong

3 EUR

21 Pri 17:24 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dere alumini

15 Pri 21:34 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes qeremide

50 EUR

04 Pri 22:21 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shiten 11 dritare plastik me 3 guma

70 EUR

30 Mar 09:06 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes gur te gdhendur

1 EUR

19 Mar 18:23 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Tjegulla

16 Mar 10:44 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes dyrt

12 Mar 11:30 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shitet kulmi

1 EUR

05 Mar 23:29 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dritare të plastikës

70 EUR

05 Mar 23:28 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Dera e hyrjes

280 EUR

26 Shk 16:42 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes tjegullat (qeremidet)

1 EUR

23 Shk 23:10 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes blloka te xhamit 50 copa

20 EUR

23 Shk 14:48 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Punime nga druri

23 Shk 14:42 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Punime nga druri

10 Shk 08:56 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

derë metalike

1 000 EUR

09 Shk 10:37 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes qeremide edhe tulla

10 EUR

09 Shk 10:08 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes blloka

20 EUR

23 Jan 12:46 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes Dritare trokall per tarasa

16 Jan 08:05 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Kulm i drurit

100 EUR

11 Jan 12:47 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes 700 copa qeremide

10 EUR

11 Jan 12:37 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shes 700 copa tulla

10 EUR

11 Jan 08:48 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

BETONA 90 M3_MJEŠALICA DVOSOVINA

158 011 EUR

10 Jan 16:48 Materiale për ndërtim , Mitrovicë

Shess 700 copa blloka

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione