Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Materiale për ndërtim Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Materiale për ndërtim,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Materiale për ndërtim | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:14 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Izolime

1 EUR

Sot 09:21 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kran ndertimi

8 500 EUR

Dje 17:40 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shitet dera

80 EUR

28 Maj 21:02 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Dy dritare statike me dy krah

70 EUR

28 Maj 18:14 Materiale për ndërtim , Prishtinë

shiten qeremidet me qmim te lir

30 EUR

28 Maj 17:30 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Dritare

570 EUR

28 Maj 17:06 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Ancort

28 Maj 17:06 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Dritare PVC

28 Maj 16:00 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Mini paletar

30 EUR

28 Maj 15:10 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Ancort

28 Maj 14:33 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kocka per oborr

2 EUR

28 Maj 06:22 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Uvejs Group

28 Maj 06:21 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shiten tjegulla

27 Maj 09:13 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Metal punues 044350254 punojm sipas porosise

1 EUR

27 Maj 00:39 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shitet kulmi

250 EUR Price Reduced

27 Maj 00:06 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Parket

250 EUR

26 Maj 12:57 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kopshtari

1 EUR

25 Maj 23:37 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shiten dyer

30 EUR

25 Maj 14:26 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Dyer, Dritare plastikes me 3 xhama

25 Maj 06:10 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Blej dritare te perdorta

50 EUR

25 Maj 00:05 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kulum shpie

1 550 EUR

23 Maj 23:57 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Dyer te blinduara

250 EUR

23 Maj 15:22 Materiale për ndërtim , Prishtinë

shiten Gilinderat 18 metra te gjat /////550 euro

550 EUR

23 Maj 15:17 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shiten dyrte e aborrit 3.50 te gjata lartesia 1.50

270 EUR

23 Maj 01:07 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kocka per oborr

2 EUR

22 Maj 23:35 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Shitet kulmi

250 EUR

22 Maj 07:58 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Nderpres AS Legrand 160Ampera

100 EUR

22 Maj 06:51 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Kontaktor CNM 110 Rade Koncar

90 EUR

22 Maj 06:51 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Nderpres AS Siemens 400Ampera

160 EUR

22 Maj 06:51 Materiale për ndërtim , Prishtinë

Sigures B50 , 50 Ampera GEYER

2 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione