Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:18 Të tjera , Drenas

frigo

170 EUR

Dje 23:18 Të tjera , Drenas

shitet

180 EUR

Dje 23:18 Të tjera , Drenas

frigorifer beko

75 EUR

Dje 23:14 Të tjera , Drenas

friz

110 EUR

Dje 23:14 Të tjera , Drenas

friz

200 EUR

Dje 23:14 Të tjera , Drenas

konektor

75 EUR

Dje 23:14 Të tjera , Drenas

friz

200 EUR

Dje 23:09 Të tjera , Drenas

maqin

550 EUR

Dje 22:33 Enëlarëse , Drenas

Shiten

330 EUR

06 Qer 07:53 Enëlarëse , Drenas

Enëlarse

170 EUR

05 Qer 11:02 Të tjera , Drenas

maqine qepese

60 EUR

05 Qer 08:45 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim

400 EUR Price Reduced

03 Qer 23:46 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klima

60 EUR

03 Qer 10:08 Të tjera , Drenas

Aparate per lageshti vllag myk

1 EUR

03 Qer 10:08 Të tjera , Drenas

Aparata kunder lageshtisë me qira☎️

1 EUR

29 Maj 13:46 Të tjera , Drenas

Tavolin

15 EUR

28 Maj 16:46 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

28 Maj 15:51 Të tjera , Drenas

Shtrat ormana me porosi +38349488343

100 EUR

28 Maj 08:15 Të tjera , Drenas

SHITEN

24 Maj 23:52 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

60 EUR

22 Maj 23:34 Të tjera , Drenas

Shporet gjysem alfa

100 EUR

19 Maj 00:39 Të tjera , Drenas

frigo i pijev

170 EUR

19 Maj 00:30 Të tjera , Drenas

Shiten

17 Maj 09:53 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

60 EUR

17 Maj 00:39 Të tjera , Drenas

frigorifer

95 EUR

13 Maj 06:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Drenas

Makin tharse perr rroba

150 EUR

12 Maj 22:20 Furra dhe mikrovalë , Drenas

Shporet gjysem Alfa

80 EUR

10 Maj 02:49 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

60 EUR

04 Maj 02:30 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

02 Maj 23:14 Të tjera , Drenas

Kok startuse

150 EUR

02 Maj 22:52 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim

500 EUR Price Reduced

01 Maj 22:44 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

28 Pri 23:25 Të tjera , Drenas

frigo

150 EUR

28 Pri 09:24 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klima

50 EUR

28 Pri 09:18 Të tjera , Drenas

konektor

110 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione