Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Aksesorë dhe Orë Të gjitha në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Aksesorë dhe Orë,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 09:42 Për meshkuj , Drenas

Armani

320 EUR

16 Dhj 08:04 Për meshkuj , Drenas

Shitet

100 EUR

15 Dhj 17:10 Për meshkuj , Drenas

Shitet

100 EUR

09 Dhj 06:49 Për meshkuj , Drenas

JACQUES LEMANS

1 EUR

07 Dhj 21:51 Për meshkuj , Drenas

Orë dore JACQUES LEMAS

21 Nën 22:36 Për meshkuj , Drenas

Samsung galaxy watch 4 classic 46mm

200 EUR

13 Sht 04:33 Për meshkuj , Drenas

Shitet ora Rolex

100 EUR

12 Sht 16:55 Për meshkuj , Drenas

Zingjir Argjendi

100 EUR

21 Gush 00:05 Unisex , Drenas

Apple watch seria 7 (e fundit) 45mm

350 EUR

12 Gush 11:33 Për meshkuj , Drenas

Armaf Le Parfait EDP, 100 Mililitra,

12 EUR

22 Shk 00:04 Për meshkuj , Drenas

Ore DIESEL ORGINAL

24 Dhj 21:59 Për meshkuj , Drenas

Shitet ore dore D&G

1 400 EUR

03 Nën 15:51 Për meshkuj , Drenas

Orë Fossil

90 EUR

13 Sht 19:31 Për meshkuj , Drenas

Hublot Limited Edition

15 000 EUR

06 Sht 19:29 Unisex , Drenas

Thierza(Lente)

30 EUR

03 Sht 17:17 Për meshkuj , Drenas

Orë

450 EUR

02 Sht 21:58 Për femra , Drenas

Çant Calvin Klein

22 Korr 22:22 Për meshkuj , Drenas

Syze dielli RayBan për meshkuj

13 Qer 11:28 Për femra , Drenas

set i flakuar ne ari

35 EUR

26 Maj 23:00 Për meshkuj , Drenas

Ora G-Shock Casio

90 EUR

13 Maj 13:04 Unisex , Drenas

Shiten

3 EUR

27 Pri 23:42 Për meshkuj , Drenas

Ora MeisterSinger NEO Automatike

600 EUR

26 Pri 21:50 Për meshkuj , Drenas

ora

400 EUR

12 Pri 17:58 Për meshkuj , Drenas

Shiten

12 Shk 08:32 Për meshkuj , Drenas

Apple watch seria 4 44mm

265 EUR

10 Shk 11:37 Për meshkuj , Drenas

Apple watch seria 4 44mm

290 EUR

24 Jan 18:36 Unisex , Drenas

apple iwatch 3

23 Sht 18:30 Unisex , Drenas

Ore dore

22 Sht 12:19 Unisex , Drenas

Ore dore

10 Sht 18:30 Për meshkuj , Drenas

Ora origjinale

02 Sht 13:11 Për meshkuj , Drenas

Zingjir argjend original me vul 925

100 EUR

31 Gush 11:30 Unisex , Drenas

Ora ne shitje

80 EUR

30 Gush 22:24 Për meshkuj , Drenas

Orë ne shitje

475 EUR

23 Korr 19:25 Për meshkuj , Drenas

Zingjir mbretëror argjend (serrum) italian

260 EUR

04 Qer 10:53 Për meshkuj , Drenas

Ore dore shiten

170 EUR

03 Qer 21:43 Për meshkuj , Drenas

Shiten Ore dore

170 EUR

20 Maj 17:23 Për meshkuj , Drenas

Ore dore swatch orgjinale

1 EUR

19 Maj 15:19 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

170 EUR

19 Maj 00:52 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

170 EUR

04 Maj 17:33 Për meshkuj , Drenas

shitet ora orgjinale

1 EUR

01 Maj 17:22 Për meshkuj , Drenas

or dore orgjinale

1 EUR

18 Pri 17:45 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

170 EUR

12 Pri 13:14 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

170 EUR

07 Pri 16:09 Për meshkuj , Drenas

shite ora orginale swatch

60 EUR

07 Mar 23:18 Për meshkuj , Drenas

Ore

150 EUR

01 Mar 21:59 Për meshkuj , Drenas

Ora

29 Shk 21:44 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

150 EUR

21 Shk 21:13 Për meshkuj , Drenas

Ore dore

110 EUR

18 Shk 21:24 Për meshkuj , Drenas

Ore Dore

16 Shk 14:53 Për meshkuj , Drenas

Ore Dore

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Aksesorë dhe Orë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Aksesorë dhe Orë | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione