Gjilan | Vendbanime | Baraka dhe garazha

20 Dhj 10:44 ,

Shitet

200 EUR

02 Qer 22:30 ,

dyr garaze

400 EUR

10 Dhj 18:35 ,

autolarje

2 100 EUR

18 Nën 21:12 ,

Lokal me qira

1 EUR / muaj

18 Nën 17:05 ,

Lokal me qira

1 EUR / muaj

25 Korr 14:40 ,

GARAZH MONTUSE

1 150 EUR

Në fillim