Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër
Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkoni cimer/e në gjithë Kosovën

Keni gjetur banesën ideale por nuk keni se me kë ta ndani qeranë? Tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Në këtë kategori ju mund të gjeni 4.452 shpallje të regjistruara nga vizitorët e faqes për cimer/e në gjithë Kosovën. Çfarë po prisni? Shikoni shpalljet për cimer/e dhe gjeni personin e duhur për ju.


28 Korr 00:07 ,

Cimere

17 Korr 00:11 ,

Cimere

Platforma MerrJep.com është mënyra më e shpejtë, e sigurt dhe e lirë për të gjetur cimer/e të përshtatshëm për ju. Shfletoni faqen tonë dhe gjeni shpallje të postuara nga persona që kërkojnë cimer/e në Kosovë.


Gjeni cimer/e në MerrJep.com


Të gjithë e dimë se të pasurit një cimer/e me të cilin jetoni dhe ndani banesën është një avantazh dhe nevojë për të pasur një jetë studentore me më pak shpenzime.


Të pasurit cimer/e iu ofron mundësinë të ndani shpenzimet mujore, mirëmbajtjen e banesës dhe gjërave tjera që banimi në një qytet tjetër kërkon.


Shikoni për shpalljet nga shpallësit që tashmë janë duke kërkuar cimer/e dhe kontaktoni me të interesuarit. Varësisht gjinisë, ju mund të filtroni kërkimin tuaj për cimer/e duke zgjedhur nëse jeni duke kërkuar bashkëbanues femër apo mashkull në mënyrë që ju të shihni cimer/e të gjinisë së kërkuar.


Nëse jeni duke kërkuar cimer/e dhe banesë ju duhet të zgjedhni opsionin "Jepet me qera" ndërsa, nëse ju keni banesë dhe po kërkoni vetëm cimer/e zgjidhni opsionin "Kërkohet me qera".


Regjistroni shpallje për cimer/e në MerrJep


Shumica e studentëve apo punëtorëve të rinj e vizitojnë faqen tonë për të gjetur cimer/e për ndarje të qerasë.


Nëse edhe ju jeni duke kërkuar një të tillë MerrJep.com është zgjidhja juaj! Regjistroni shpallje për cimer/e dhe plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha informacionet e nevojshme dhe vendoseni shpalljen tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve ditor të MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione