Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me këste në Kosovë - Ofertat më të mira në treg

Blerja e një shtëpie me këste është një nga metodat më të njohura të blerjes së pronës. Nëse po planifikoni të blini shtëpi me këste në tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Në këtë kategori të MerrJep.com ju do të mund të gjeni shpallje të shumta për shtëpi me këste të ofruara nga agjensione të patundshmërive së bashku me ofertat e tyre për shitje të shtëpive.

Sot 09:41 ,

OBJEKTI NË SHITJE

650 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:32 ,

SHITET SHTEPIA DHE 2 LOKALE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Shk 12:25 ,

shitet urgjent shtepia ne shadervan

149 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
31 Korr 09:25 ,

Shes shtepine 93.000 euro me mundesi pagese me keste

93 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
18 Korr 11:06 ,

Shtepia ne shitje ne rrugen fahredin hoti 135.000

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Shk 02:00 ,

Shtepi e re e sapo ndertuar shitet 92,000

92 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
01 Shk 02:00 ,

Shtepi e re e sapo ndertuar shitet 92,000

92 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
31 Jan 23:10 ,

Shtepi e re e sapo ndertuar

92 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
16 Nën 09:32 ,

Shesim banesa te gjitha madhsive

Numri i dhomave: 3
14 Korr 00:02 ,

Shtepi e re ne Prizren

89 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Qer 22:34 ,

SHTËPIA NË SHITJE

Numri i dhomave: 6
05 Maj 15:20 ,

Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
17 Qer 22:24 ,

Shtepi me 7 ari buze asfalltit-vitomirice

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Gush 13:29 ,

Shtepia en Gjilan Pagesa edhe me keste

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Jan 22:59 ,

Shitet Apartament 1+1 80m2 zona selvise, Qender

800 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80

Blerja e një shtëpie është një nga vendimet më të mëdha për investime që njerëzit marrin në jetën e tyre dhe gjithashtu një nga shpenzimet më të mëdha me të cilat ata përballen.


Nëse jeni në treg për të blerë një shtëpi mirëpo nuk i keni të holla të mjaftueshme, atëherë ne ju sugjerojmë të shfletoni faqen tonë dhe të gjeni oferta për shtëpi me këste të publikuara në platformën tonë.


Shtëpi me këste - Shitja e shtëpive në gjithë Kosovën


Një shtëpi është zakonisht një kërkesë e domosdoshme për shumicën e njerëzve. Megjithatë, blerja e saj nuk duhet të jetë një proces kompleks, që kërkon shumë kohë. Ka mjaft opsione financimi të disponueshme për të kryer blerjen e shtëpisë si pagesat me këste, që mundësojnë blerjen e shtëpisë me pagesa mujore.


Nëse jeni duke planifikuar të blini shtëpi me këste, ju tashmë e keni mundësinë të gjeni një shtëpi që i përshtatet nevojave tuaja familjare me mundësi pagese me këste mujore. Platforma jonë ofron shpallje për blerje të shtëpive me këste të cilat përshtaten me kërkimin tuaj "Shtëpi me këste", të cilat pastaj shfaqin rezultate të kërkimit që përkojnë me interesat tuaja.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të shfletoni faqen tonë dhe të gjeni shpallje të përshtatshme me informacionet e duhura për shtëpi me këste në MerrJep.com.


Kërkoni për një shtëpi që mund të paguhet me këste mujore


MerrJep.com është një platformë në internet që i dedikohet gjetjes së shtëpive me të përballueshme dhe bashkëpronësive për shitje. Nëse jeni të interesuar të blini një shtëpi me këste, mund të kontrolloni listat e MerrJep.com për shtëpitë në shitje. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi me këste për shitje në Prishtinë, Prizren, Lipjan, Pejë, apo qytete të tjera, MerrJep është vendi i juaj i kërkimit.


E gjitha çfarë duhet të bëni është të ngushtoni kërkimin tuaj apo të shkruani në kutinë e kërkimit "me këste" në mënyrë që juve të ju shfaqen vetëm shpallje që plotësojnë karakteristikat tuaja të kërkimit për shtëpi me këste.


Analizoni fotografitë, shikoni çmimet, lexoni përshkrimin dhe kontaktojeni personin përgjegjës për shtëpi me këste nëse ndonjëra nga shpalljet ju përshtatet nevojave tuaja familjare dhe interesimit që ju keni shfaqur për shtëpi me këste.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione