Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 8728
  • Personi privat ,7930
  • Ndërmarrje ,798
Sot 09:18
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMERI. KOSOVA IMMOBILIEN
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:18
Lokal dhe shtepi ne Taukbashqe Prishtine
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Lokal afarist dhe shtepi ne Taukbashqe Prishtine
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Ringa (Shitet shtepia afer Lagjes re 100)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Ipet me qira shtëpia 2 katshe 400m2 në Milloshevë
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Shitet shtepia 3-kateshe Aktash afer fakultetit Pjeter Budi
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
SHTEPI NE SHITJE 290M2, 400M, ÇAGLLAVICE AFER PRISHTINES ```
150000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Ringa (Shtepia ne Rr.Vellerzerit Gervalla) 163
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Shitet shtepia vetem disa metra larg qendres korzes kateg A
Me marrveshje
Pejë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Shtepi ne Aktash Prishtine
330000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:17
Shtepi te Slovenia Sport (prapa hotelit Sirius)
350000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Shtepi me qera ne Marigona Rezidence
1300 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Ringa ( Shtepia Ne Terrn)176/14
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Shtëpia 2 katëshe 270m2 , 3.6 Ari Truall Mati 1
160000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
WWW.KULMI.IM - Portal i dedikuar për patundshmeritë
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Shtepi dhe lokal 1000m2 ne shitje ose me qera
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Shtëpia 3 katëshe 250m2 në Kolovicë
180000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:16
Ringa (shitet shtepia dhe 2 Lokale) 139
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:15
Hapsire afariste dhe shtepi ne lagjen Taukbahqe (Sofali)
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:15
LINA-SHITEN dhe NDRROHEN dy shtëpijë në Rr.Aleksander Mojsiu
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:15
SHTEPI ME QIRA NE LAGJEN SOFALI
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:15
LINA-Shitet Shtëpia +7ari në Rr.Vll.Gërvalla-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:15
SHITET APO NDEROOHET SHTEPIA NE MATIQAN ME 6.2 ARI
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:15
LINA-Shitet Shtëpia 360m2 +4 ari në Rr.Regjep Bislimi
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:15
SHITET DHE LESHOHET ME QIRA SHTEPIA PER HOTEL SHKOLLA ETJ.
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
LINA-Shitet Shtëpia e mobiluar + 7 ari në Talinovc-Fr
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:14
SHPIA NE MATIQAN ME 10 ARI ABORR
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
SHTEPI ME QIRA 200 M2 NE TOPHANE TE VIVA FRESH STORE
600 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
shitet shtëpija nëArbëri ish dragodan
250000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
SHTEPIA ME QERA BREG TE DIELLIT MBRAPA XHAMBAZEVE
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
SHITET SHTEPIA NE DRAGODAN TE AMBASADA GREKE
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
SHTEPI ME QIRA TE TREGU I GJELBERT AFER FURRES ANTIKA
700 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
LINA-Shitet Shtëpia e bukur me 5 ari Rr S.Baliu në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:14
Shtepi me qera ne lagjen NIC ne Veternik
1000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:14
Shtepi / Lokale ne Ferizaj rr.Gjon Sereqi 103/13
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:14
LINA-Shitet Shtëpia 350m2 në qendër të Ferizajt.
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:13
SHITET SHTEPIA 3 KATSHE TE SLLOVENIA SPORT
150000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
Shtëpia 2 katëshe 270m2 me 3 Ari Trual ne Kolovic te Re
110000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
LINA-Shiten dy Shtëpi me 8ari oborr afër Eliabit,Rr.A.Hadri
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:13
Shitet shtëpia 2 katëshe 350m2 , 28 Ari Truall në Vito Miric
285000 €
Pejë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
LINA-SHITET Shtëpia në Rr.Vll.Gërvalla(H.Muhadini)Ferizaj
95000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:13
LINA-Shitet Shtëpia me lokale+5ari obor në Rr.HasanPrishtinë
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:13
SHPI LUKSOZE ME QERA NE VETERRNIK 1500 EURO ********
1500 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
SHITET SHTEPIA MBRAPA HOTEL AMBASADORIT
Me marrveshje
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
LINA-Shiten Dy Shtëpi +5 ari obor në Rr.Adem Gllavica
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:13
SHITET -SHTEPIA NE PRISHTINE
150000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:13
Shtëpi 3 katëshe 320m2 ne Lagjen e Spitalit
145000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 09:12
LINA-Shitet Shtepia e mobiluar Rr R.Bislimi Ferizaj(201*)
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:12
Shtepi ne Ferizaj 053/13
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:12
SHPIA NE LAGJEN QENDRESA ME 5.2 ARI ABORR 190.000EURO
190000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 175
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.