Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 50348
  • Personi privat ,47634
  • Ndërmarrje ,2714
Sot 13:47
BANES me QIRA ne DARDANI te BASHKESIA e 3 LOKALE*
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES me QIRA ne DRAGODAN afer PANDORA TOWER*
270 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES me QIRA ne DRAGODAN afer PANDORA TOWER*
270 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me qera ne Dardani
290 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me qera ne Prishtine
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET Banese prej 107m2 ne KALABRI Prishtine
65000 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe 120m2 kati 1 Kodra e Diellit
320 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QIRA- PERFUNDI MINISTRISE SE SHENDETESISE^
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
LESHOJ ME QIRA GARSONJEREN-TE KOMUNA E RE DRAGODAN^
220 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lagje Spitalit te Eulexi
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QIRA MBI KURRIZ-NE DARDANI^
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QERA ME AKTASH 3, PER FAMILJE DHE VAJZA
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QERA ME AKTASH 3, PER FAMILJE DHE VAJZA
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QERA NE ULPIANE AFER LESNAS per Punetor apo Studen
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banesa ne mahallen e Muhaxherve
37000 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
KERKOJ BANESA ME QIRA NE EMSHIR-PER FAMILJAR DHE STUDENTA/E^
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
KERKOJ BANESE ME QIRA NE LAGJEN 'MATI1'^
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHES BANESEN TE PARKU I QYTETIT<
61750 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET BANESA NE QENDER-TE PARKU I QYTETIT^
950 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BLEJ LOKAL NE ULPIAN URGJENT URGJEN URGJENT
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESA ME QIRA NE PEJTON
450 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT- TE ROYALI<
64550 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Shitet Banesa 64m2 ne Breg Dillit te Inxhenerinku.
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Shitet Banesa ne Qender Rr. Luan Haradinaj perball Policis.
150000 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
07# Banesë me Qira ne Lagjen e Spitalit 300 €
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
25# Banesë me Qira në Dardani mbi Plato 400 €
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47 shitet banesa ne tophane ndertim i ri
69550 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47 Banese prej 65m2 ne Prishtine
55250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47 Banese prej 89m2 ne Prishtine
75650 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
leshohet banesa exlusive me qira ne pejton
850 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA PER QIRADHENIE ```
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES me QIRA ne ARBERI (DRAGODAN) te KOMUNA e Re*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me QERA te Sami Frasheri (Domi i Pleqve)
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me QIRA ne LAKRISHTE
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Leshoj banes(kat shtepije)me qira afer shkolles sami frashri
180 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me qera ne Prishtine ne lgjaen Mati 1
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me QIRA ne EMSHIR afer S. AUTOBUSËVE
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Banese me QIRA ne lagjen MATI 1 me 3 Dhoma Gjumi
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET Banesa 58.7m2 te LESNA ne TOPHONE ( Çmimi i LIRË )
850 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
KERKOJ BANESE ME QERA TE SLLOVENIA SPORTIT OSE 4 LLULLAT<
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
KERKOJ BANESE ME QERA NE LAGJE TE SPITALIT OSE MATI 1 <
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANESE ME QERA NE EMSHIR TE KULLAT E ARABEVE <
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES (DUPLEX) me QIRA ne B. DIELLI te FURRA QERIMI 2*
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES ME QERA NE DRAGODAN TE KOMUNA E RE 300 EURO
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET BANESA NE BREG DIELLIT- BANESAT E ONTEXIT
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET BANESA NE DARDANI PERBALL SIKIRAQES KATI III 60m2
75000 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47 Leshohet banesa me qira te parku i qytetit
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
BANES me QIRA ne EMSHIR afer STACIONIT te AUTOBUSEVE*
330 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
SHITET. Banesë 79,5m2, B. i Diellit, kompleksi PUHIZA
79500 €
Prishtinë Banesa
Sot 13:47
Ipet me qira banesa 1 dhomëshe 38m2 kati 2 Aktash
210 €
Prishtinë Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 1007
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.