Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 1798
  • Personi privat ,1701
  • Ndërmarrje ,97
Sot 05:26
KiA Sorento 2.5 CRDI
3900 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Sot 04:34
Shes makina per perpunimin e llamarines,bej ndrrim me vetur
Me marrveshje
Gjilan Makina dhe mjete për industri
Sot 04:29
Inventar per super market
Me marrveshje
Prizren Për dyqanet dhe ditarë
Sot 04:16
Inventar per Kafe
Me marrveshje
Besianë Për restorante dhe kafule
Sot 02:40
Burmashinen Bimak dhe dy preprese te metalit njera mekanike
Me marrveshje
Skenderaj Servis mekanik
Sot 01:40
Pikado boksa me perqindje 60% 40
Kaçanik Për lojra
Sot 01:21
Butik Kukulla Llutka
120 €  130
Mitrovicë Për dyqanet dhe ditarë
Sot 00:10
MIKSER PER BRUM ,PIZZA,DHE PER MISH
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 23:56
PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINE DHE RESTORANTE
Me marrveshje
Pejë Për restorante dhe kafule
Dje 23:48
MIKSERA PER BRUM 10 LIT ,15 LIT , 25 LIT ,50 LIT ,100 LIT,
Me marrveshje
Ferizaj Për restorante dhe kafule
Dje 23:47
PAISJE PER HOTELERI,SKARA ORIGJINALE ROSTFREJ ( INOX )
Me marrveshje
Kaçanik Për restorante dhe kafule
Dje 23:45
MAQINE PER PRERJEN E BUKES ,PER FURRA BUKE
1200 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 23:19
SHITEN RAFTA 10 METRA, SAPARE E LEKURES, REKLAM OPEN, ETJ
Me marrveshje
Shtime Të tjera
Dje 23:19
Projektoor per matjen e temeleve te shtepive dhe banesave
380 €
Mitrovicë Makina dhe mjete për industri
Dje 23:17
SHITEN RAFTA 10 METRA, SAPARE E LEKURES, REKLAM OPEN, ETJ
Me marrveshje
Ferizaj Pajisje për zyra
Dje 23:06
Rafti per Muri
Me marrveshje
Ferizaj Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 23:06
Pasqyre -e pershtatme per Frizere
Me marrveshje
Ferizaj Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 23:05
4 Pasqyre per Frizere
Me marrveshje
Ferizaj Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 21:44
MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN
Me marrveshje
Fushë Kosovë Makina dhe mjete për industri
Dje 20:56
Shitet biznesi komplet ose leshohet me qira
4500 €
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
Dje 20:34
VACUUM PRESS PER PLASTIFIKIM TE MEDIAPANIT-BEJM KOMPENZIM
Me marrveshje
Prizren Makina dhe mjete për industri
Dje 20:13
Aparat te kafes
410 €
Fushë Kosovë Për restorante dhe kafule
Dje 20:06
Inventar per kafiteri
2350 €
Ferizaj Të tjera
Dje 19:35
Shitet inventari KOMPLET shume modern - VEQ - 4700 Euro
4700 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 19:22
Agregat ( Gjenerator) 5.5 KW Mono dhe Trefaz - urgjent
300 €
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
Dje 19:09
Pajisje Per Laboratora Mjeksi E Shum Tjer Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje medicine
Dje 19:08
Paisje Mjeksis Ndryshme Nga Gjermania ....
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje medicine
Dje 19:08
Pajisje Per Sallon ondullimi Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 19:05
Makina Per Pershut,Ne Gjendjen Shum Mir Me Rym Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
Dje 19:02
Makina per larjen e Enve Per Restaurant,Qe E Kryn Per 2 Min
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
Dje 19:02
Makin Per Prodhim Akull ICE MATIK Të Ndryshme Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
Dje 18:54
Apparata Akullore -Shlag- Te Ndryshme Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
Dje 18:52
Makina Industriale per Regranullat Reciklim te STYROPORIT
38000 €
Mitrovicë Makina dhe mjete për industri
Dje 17:45
Agregat DEUTZ 40 kilowat
Me marrveshje
Rahovec Makina dhe mjete për industri
Dje 17:31
Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier hoteleri
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 17:30
Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier hoteleri
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 17:28
Shankerica kompleti 45 euro
45 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 17:14
Peshore Elektronike per Markete.
Fushë Kosovë Për dyqanet dhe ditarë
Dje 16:46
Maqina per larjen e dyshemes
Me marrveshje
Mitrovicë Të tjera
Dje 16:45
Furra miksera etj.
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 16:44
Furra miksera paisje per hoteleri dhe pizzeri
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
Dje 16:35
DYER TE BLINDUARA NGA TURKIJA ME..10 VITE GARANCION ....
Me marrveshje
Pejë Të tjera
Dje 14:15
Shitet kompjuteri i ngjyrave
3300 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
Dje 14:14
PAISJE MASAZHUESE TE REJA - CERAGEM
600 €
Prishtinë Makina dhe inventar
Dje 14:03
Shiten te gjitha pajisjet e sallonit te ondulimit..
8500 €
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 13:39
Maje letkoni 2mm Weller origjinal
7 €
Prishtinë Servis mekanik
Dje 13:25
Hilt tp400
200 €
Gjilan Të tjera
Dje 13:17
Mimaki, Roland etj. Cerad dhe Folie per Ploter
Me marrveshje
Gjakovë Të tjera
Dje 13:05
Xerox Ngjyrna/Toner DC 240, 242, 250, 252, 260
390 €
Gjakovë Të tjera
Dje 12:42
TAVOLINA DHE KARRIGA
120 €
Mitrovicë Për restorante dhe kafule
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 36
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.