MBRAPA TEATRIT KOMBETAR DHE BANKES TEB

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 83
Sot 07:27

ZYRE ME QIRA TE 4 LLULLAT-QENDER

500 EUR /muaj

Sot 07:26

SHITET BANESA NE MATI 1

75 000 EUR

Sot 07:26

BANESA ME QIRA PA MOBILE-ZYRE

240 EUR /muaj

Sot 07:26

SHITET BANESA NE DRAGODAN

950 EUR

Sot 07:25

BANESA ME QIRA TE QAFA

250 EUR /muaj

Sot 07:25

BANESA ME QIRA NE DRAGODAN

300 EUR /muaj

Sot 07:25

BANESA ME QIRA NE EMSHIR -KALABRI

220 EUR /muaj

Sot 07:25

BANESA ME QIRA NE ULPIANE TE TREGU

200 EUR /muaj

Sot 07:24

BANESA ME QIRA TE KAFET E VOGLA

400 EUR /muaj

Sot 07:24

SHTEPI ME QIRA NE EMSHIR

170 EUR

Sot 07:23

BANESA ME QIRA TE QAFA

300 EUR /muaj

Sot 07:23

BANESA ME QIRA NE DRAGODAN TE TREGTIA

300 EUR /muaj

Sot 07:23

ZYRE ME QIRA NE QENDER

400 EUR /muaj

Sot 07:23

BANESA ME QIRA NE QENDER TE 4 LLULLAT

250 EUR /muaj

Sot 07:23

BANESA ME QIRA NE ULPIANE TE FONTANA

220 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione