Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 727753
Biznes dhe punë , 234473
Elektronika , 220838
Të tjera , 133815

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:01
Linku:
Vetura , Besianë

VW Caddy Me Klim Full Servise

3 480 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qera banesa 40m², Lagjia e Muahaxherëve

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 1.4 HDI FACELIFT ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi Automatic 2016

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:22 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:22 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Lakrishte 1+1

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 2+1

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:22 Vetura , Burim

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

49 699 968 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan me 3DhGjumi- 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:22 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:22 Vetura , Dardanë

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:22 Shitorja Vetura , Malishevë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Ulpian

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira Mati 1 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:22 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira 350 euro rr.Haxhi Zeka

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 16:22 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me Qera per Zyre

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:22 Banesa , Fushë Kosovë

LËSHOHET BANESA ME QERA 044191896

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 16:22
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Tiguan 2.0 Automatic, 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Banesa , Prishtinë

Banese komode me qira në Arbëri

Numri i dhomave: 3
Sot 16:22 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione