Radio MP3 dhe CD

Shitet nga: Fidani 21 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes radion per WV origjinal e perdurur vetem 10 dit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim