urgjent

Shitet nga: nexhat 19 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes pajoqallen 1000 WAT dhe nje kosh per boks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim