Flaut

Shitet nga: Rifat 10 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Instrument muzikor nga argjendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim