Agjensioni Prishtina City

Agjenci e Pasurive te Patundshme

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.

Prishtin

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 503
Sot 16:24

Shitet Banesa ne Lagjen Dodona

52 000 EUR

Sot 16:23

Banes Komode me Qira ne Rrugen C

450 EUR /muaj

Sot 16:20

Banes Moderne me Qira ne Ulpian

550 EUR /muaj

Sot 16:20

Banes me Qira ne Kalabri te Kulla

500 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione