Agjensioni ARTI

Garancion për bashkpunim të shkëlqyer – Arti Patundshmëri.

Agjensioni për patundshmëri Arti – Ndërmjetsim dhe shitblerje të shtëpive, villave, banesave, objekteve, tokave, lokaleve afariste.


Kompania jonë është themeluar në tetor të vitit 2020, me një qëllim që të japë shërbime të ndryshmë në laminë e patundshmërise. Me stafin e tij profesional në këtë drejtim agjensioni Arti i ndihmon klientëve të gjejnë shtëpinë e tyre që kanë ëndëruar ose të fillojnë biznesin e tyre duke e gjetur lokalin të përshtatshëm për punën e tyre.

Agjensioni për patundshmëri Arti ju jep mundësi të shisni, blini, jepni ose merrni me qera, shtëpi, banesa, zyra, hapësira afariste apo villa duke e kursyer kohen e klientit – pronarit. Gjithashtu ekspertët tonë ju ndihmojnë në vlerësimin e pronës tuaj, të cilët përdorin metodat më të reja për vlerësimin e pronave, si dhe ju ndihmojmë që nga fillimi deri në fund për të kryerë të gjitha procedurat e duhur për procesin nga kërkimi dhe gjetja e pronës të përshtatshme dhe deri në përfundim të të gjitha dokumentacioneve për kryerjen e procedurës për shit-blerje ose qiradhënje.

Misioni i kompanisë tonë është që të sigurojmë nivel të lartër të shërbimit, kualitetit dhe ekspertizë në këtë treg duke e marrë parasysh se pas çdo transaksion me pasuritë të paluhatshme qëndron personalitet apo familje, duke e pasur për qëllim që të përparojmë vit pas viti në këtë drejtim duke e patur inspirim kënaqësinë e klientëve tonë.

Banesat, shtëpitë, zyret, villat dhe lokalet që agjensioni Arti ofron ndodhen në të gjitha qytetet e Kosovës.

Nëse ju duhet të blini, shisni ose jepni me qera, shtëpi, banesa, zyra, lokale, villa apo troje me kuadratura të ndryshme ju lutemi na vizitoni në zyrën tonë në rrugën "Vëllezrit Gërvalla" në Ferizaj, vizitoni faqen tonë të Facebook apo shikoni shpalljet e postuara në shitoren tonë në MerrJep.com.


Tel / Viber: 049848667

E – mail: [email protected]

Rruga: Vëllezrit Gërvalla – Ferizaj.

Rruga: Vëllezrit Gërvalla

Ferizaj

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 315
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione