Agjensioni Dion

Ne kujdesemi që të bëni zgjedhjen e duhur!

Agjensioni Dion bën ndërmjetësimin në shitblerje, qiramarrje dhe qiradhënie të banesave, shtëpive, trojeve dhe objekteve afariste.
Tek ne mund të paraqisni kërkesat dhe ofertat tuaja.
Gjindemi në lagjen Dardania, te Kroi i Bardhë, afër Postës Kryesore në dalje të Kurrizit.
Ju mirëpresim.
Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956 ose 049 147 956
044 293 881 ose 048 293 881
viber +38344147956
viber +38344293881
[email protected]
www.dion-ks.com

Kroi i Bardhë, Nr. 21

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 480
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione