Agjensioni Patundshmeris Rini

Lipjan

Lipjan

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 94
03 Sht 23:23

RINI-SHITET OBJEKTI ME BANESA DHE LOKALE

550 000 EUR

03 Sht 23:20

RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR LIPJAN

120 000 EUR

03 Sht 23:17

RINI-SHITET BANESA 65M2 E MOBILUAR

29 000 EUR

03 Sht 23:15

Agjensioni i Patundshmeris Rini

400 EUR

21 Gush 11:02

RINI-SHITET SHTEPIA NE JANJEV

90 000 EUR

21 Gush 11:02

RINI-SHITET BANESA 89.60m2 LAGJA DOKTORVE

38 000 EUR

21 Gush 11:00

RINI-SHITET BANESA 68m2 kati i 2 -LIPJAN

32 000 EUR

21 Gush 10:59

RINI-SHITEN BANESAT-LIPJAN

21 Gush 10:58

RINI-SHITET BANESA 91.47M2 NE LIPJAN

33 000 EUR

21 Gush 10:58

RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA

180 EUR

Në fillim