Agjensioni Ringa

Më të mirët në Patundshmëri!

Agjensioni për Patundshmëri Ringa është Kompani e cila merret me shitblerjen dhe qiradhënjen e patundshmërive të ndryshme.
Kompania jonë është themeluar në vitin 2009 me një staf të kualifikuar ku profesionalizmi dhe besimi janë veçoritë kryesore të kompanisë sonë.
Stafi i Agjensionit Ringa është i kualifikuar në lëmin e shitjes,menaxhimit si dhe zhvillimit të patundshmërive e cila na bën të jemi më të mirët në sektorin e patundshmëris.
Ne i ofrojmё klientёve tanё njё spektёr gjithёpёrfshirёs tё shёrbimeve me qёllim tё plotёsimit tё të gjitha nevojave tё tyre pёr patundshmёri,duke filluar nga shit-blerja e banesave,lokaleve,shtëpive,trojeve….
Agjensioni Ringa ofron shёrbime pёr tё qënё sa mё afёr secilit segment tё klientёve:

•Ndёrmjetёsim nё qiramarrje dhe qiradhёnie.
Ne kryejmё kёrkimin pёr ju dhe kёtu ju kurseni kohё dhe para nё gjetjen e banesёs apo zyrёs suaj me qera.

•Shit-Blerje
Kёtu kujdesemi pёr shijen e blerёsit dhe buxhetin e tij por edhe interesin e shitёsit.

•Agjensioni Ringa gjithashtu ndihmon investitorёt dhe zhvilluesit e patundshmёrive qё tё ndёrtojnё ndёrtesat e tyre në prona te shitёseve.

•Kur keni nevoj të blini, shisni apo jepni me qira,shtëpi,banesë,zyrë atëherë na vizitoni në zyrën tonë në qendёr të Ferizajt pёrballё Shkolles Jeronim De Rada "ish-Shkolla Ekonomike",
Gjithashtu mund ta vizitoni web-faqen tonë zyrtare www.ringaks.com,dhe mund ti shikoni shpalljet tona të postuara në shitoren tonë në merrjep.com

📲+38345-606/103
📲+38349-605/103
🌐www.ringaks.com
📧[email protected]
📍Rr.Dëshmorët e Kombit,Ferizaj

Deshmoret e Kombit Ferizaj

Ferizaj

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 201
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione