ALP Real Estate

ALP Real Estate - Partneri juaj për Pronën tuaj!
ALP Real Estate është agjencion profesional për shërbime të patundshmërisë.


ALP Real Estate ju ofron zgjidhje për nevojat e juaja në patundshmëri. Kur keni nevojë për qera-dhënje, shit-blerje të patundshmërive si: banesa, lokale, shtëpia, truall, parcela, depo, zyre apo keni nevojë për vlerësimin e pronës suaj, si dhe konsultime rreth investimeve në patundshmëri. Atëherë telefononi kompaninë tonë në mënyrë që të bëjmë zgjidhjen më të shpejtë dhe më profesionale për ju!


Qëllimi jonë është që të ofrojmë një shërbim sa më të lehtë dhe më të qartë në raportin pronar-klient, në mënyrë që të arrijmë një marrëveshje të kënaqshme në shit-blerje apo qera-dhënje…


Kontaktoni: 044-541-512

Kodra e Diellit, Pristina, Kosovo

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 94
11 Pri 11:47

Ofrohet për #qira banesa në rrugën C

400 EUR /muaj

11 Pri 11:37

Ofrohet për #qira lokali në Tophane

350 EUR /muaj

11 Pri 11:33

Ofrohet për #qira banesa në rrugën C

400 EUR /muaj

11 Pri 11:31

Ofrohet për #qira banesa te Mati 1

500 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione