Apartment Patundshmeri

Shitje dhe qeradhënje

Aty ku do të jetoni bëhet qendra e universit tuaj; "baza e shtëpisë" tuaj dhe një vend ku do të bëni kujtime. Një pronë investimi mund të ketë një efekt shum të rëndësishëm në historinë e jetës suaj - kur zgjidhja bëhet në mënyrë korrekte, ajo bëhet liri financiare afatgjatë, e gjithë kjo është ajo e cila dëshirojmë që ne të ju ofrojmë.

Apartament Patundshmëri ne si kompani kemi një vitë që merremi me fushën e patundshmërisë, qëllimi ynë i vetëm është shërbimi korrekt rreth shitjeve dhe qeradhënjeve.

Ofrojmë shitje, dhe qeradhënje të Shtëpive dhe banesave.
Ato që ne i ofrojmë mundohemi të jenë të volitshme për klientët tanë.

Shtëpitë, banesat gjinden në disa lagje të ndryshme të Prishtinës.

Gjenerimi i klientit është obligimi ynë ta drejtojmë rreth blerjes, ose dhe marrjes me qera të shtëpive dhe banesave.
Këshillohemi me klientët për kushtet e tregut, çmimet dhe asaj që ne do të ju ofrojmë dhe anasjelltas mundohemi të jemi të gatshëm për gjetjen e zgjidhjeve të tyre nga ajo që klienta tanë do e ofrojnë .

- Pse ne ?
Ne ju ofrojmë mbështjete dhe çmime të volitshme , ju garantojmë që çdo herë do të jeni të kënaqur nga ajo që Apartament Patundshmëri do të ju ofrojë.
Kompania jonë në menyrë profesionale do ju përgjigjet kërkesave të ndryshme të klientevë në lidhje me çështjet e patundshmërisë.

Për informacione më te hollësishme mund te na kontaktoni nënumrin 045307297, po ashtu dhe në Viber dhe Whatsapp +3830 045307297.

Kompaninë tonë Apartament Patundshmërie, gjithashtu mund të na gjeni edhe online në faqen e Merrjep ku kemi të postuar shpallje rreth sherbimeve që ne si kompani ofrojmë

Prishtinë

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 95
09 Pri 16:08

Shitet Banesa 82m2 te Stacioni i Ri

34 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione