B Center

SHITBLERJE, QERADHENJE DHE MARRJE.
BANESA, TROJE, SHTEPI, LOKALE.
Agjensioni per Patundshmeri B Center
Tel:
+38344514666
+38349111143
E-mail: [email protected]

Rr. Dardania

Fushë Kosovë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 95
Dje 18:40

Banesa me qira te furra Europa

250 EUR /muaj

Dje 18:39

Banesa me qira ne Qender

250 EUR /muaj

18 Maj 10:32

Banesat me qira te Eli Ab

220 EUR /muaj

18 Maj 09:52

Banesa perfekte te Eliza me qira

300 EUR /muaj

16 Maj 10:17

Shtepia me qira ne Hajvali

1 200 EUR /muaj

15 Maj 10:21

EXTRA shtepia me qira ne Hajvali

1 300 EUR /muaj

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione