Enis Lahu

Ne iu ofrojme klienteve tone sherbimet e ndermjetesimit ne shiteblerjen e patundshmerive si toka, lokale, banesa, shtepive, e te ngjashme, ne menyre qe klientet tone te gjejne ate qfare kerkojne.

Si dhe ne kuader te ketyre sherbimeve qe i ofrojme per patundshmerite ne fjal, ne jemi ne gjendje edhe tua bejme projektet e enterierit si kompani e specializuar per enterier [NEW MODEL DESIGN] te banesave, lokaleve, shtepiave e cdo gje qe lidhjet me keto sherbime.

Kujdesi ndaj klientit eshte detyra jone.

Rr. "Haxhi Zeka"

Vushtrri

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 69
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione