Gebe Company

Partneri juaj për makineri të ndryshme përpunuese në industrinë e prodhimit të mobileve dhe drurit.

Kompania Gebe operon rrjetin kryesor të importit për makina të reja dhe të përdorura dhe automjete komerciale në Kosovë, me tregjet e saj për Makineritë e Industrisë.
Që nga viti 1999, kompania është në rritje të vazhdueshme.
Ne importojmë brenda Kosovës pothuajse të gjitha makineritë e asortimentit që i përkasin kësaj industrie, nga markat më të famshme Evropiane.


Ne bëjmë porosi për makineri sipas kërkesës tuaj.
Ne ju dorëzojmë makinerite tuaja me afate të caktuara.
Ne kujdesemi për montimin e makinerive duke respektuar afatet kohore.
Makineri të ndryshme, nga të gjitha markat e famshme evropiane.

Pejë Rr. Ramë Geci ( në Tranzit )

Pejë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë shpallje në këtë llogari biznesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione