Knap Real Estate

Knap Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera

Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekipë shume të mirë pune për ju. Ekipi jonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohet me kujdes, maturi dhe profesionalizëm.

Qëllimi jonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional i shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë.

Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në:

Tel: +383 43 513 200
Email: [email protected]

Ilir Konushefci

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 112
01 Dhj 13:54

Banese ne Shitje tek Qafa,Qender

180 000 EUR

01 Dhj 13:54

Shtepi me Qira tek Lagjja Swiss Village

2 100 EUR /muaj

01 Dhj 13:54

Banese ne Shitje ne Qender

1 350 EUR

01 Dhj 13:53

Banese me Qira tek Pika Aktash

550 EUR /muaj

01 Dhj 13:53

Shtepi ne Shitje ne Tauk Bahce

230 000 EUR

01 Dhj 13:33

Banese ne Shitje ne Fushe Kosove

68 000 EUR

01 Dhj 13:29

Banese ne Shitje ne Qender

1 250 EUR

01 Dhj 13:28

Banese ne Shitje ne Arberi

1 000 EUR

01 Dhj 13:28

Penthouse me Qira tek Rruga B

400 EUR /muaj

01 Dhj 13:26

Banese ne Shitje tek Rruga B

1 200 EUR

Zyre me Qira ne Qender

600 EUR /muaj

01 Dhj 12:40

Banese me Qira ne Aktash

500 EUR /muaj

01 Dhj 12:40

Banese me Qira ne Dardani

400 EUR /muaj

01 Dhj 12:40

Shtepi ne Shitje ne Arberi

280 000 EUR

01 Dhj 12:40

Banese me Qira ne Ulpian te Fontana

400 EUR /muaj

01 Dhj 12:32

Shtepi me Qira ne Taslixhe 2

1 200 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione