"MIRI & ARKOS" SH.P.K

"MIRI & ARKOS" merret me ndërtime të larta, konkretisht në objekte afaristo- banesore.
Kompleksi banesor ofron një eksperienc unike të banimit. Falë planimetrisë unike, tipet e banesave i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve, duke krijuar privatësi e rehati per secilin antarë të familjes. Materiali kualitativ i ndërtimit, izolimi i mirë, ndriçimi adekuat si dhe radhitja e duhur, krijojnë një ndjenjë si në ëndrra. Lokalet afariste në çdo hyrje si dhe parkingjet, padyshim se jane një lehtësim për banuesit e ardhshëm. Andaj ju inkurajojmë që të na kontaktoni për çfarëdo pyetje që keni rreth banesave.

De rada , Prizren

Prizren

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-27 nga 27
30 Qer 14:06

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

17 Nën 10:51

Banesa ne rrugen A, nderim i ri

880 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione