mobi.bujari

Kualitet dhe Lire

Gjendemi ne Prishtine   Shfaqni Më Shumë Gjendemi ne Prishtine
Ju mirpresim
per me shume info ne viber
Lagja Ulpiana ne Prishtine
Prishtinë
19 Pri 18:42 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s

145 EUR

11 Pri 15:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet iPhone 6 16GB

110 EUR

Në fillim