OMEGA Real Estate

𝑷𝒓𝒊𝒔𝒉𝒕𝒊𝒏𝒂, 𝒔𝒉𝒊𝒕𝒆𝒕 𝒆 𝒃𝒍𝒊𝒉𝒆𝒕 𝒕𝒆𝒌 𝒏𝒆!

Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12

http://omega-rks.com/en

https://www.facebook.com/omegaprishtina/

https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en

Bulevardi "Nena Terezë"

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 591
13 Shk 10:21

Banese me QIRA në Dragodan

320 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione