Parts Center

Your automotive Partner !

Parts-Center u themelua në dhjetor të vitit 2005 me selinë e saj qendrore në Furstentum Lichenstein. Si tregtar i madh ne koncentrohemi në import dhe në distribuimin e autopjesëve këmbyese në Kosovë.
Jemi një gamë e gjerë e autopjesëve origjinale të importuara nga Gjermania të certifikuara me standarde ndërkombëtare.
Ofrojmë garancion për produktet tona.
Ne jemi përfaqësues ekskluziv të brendit zvicran "Kraftwerk" i cili prodhon veglat më kualitative të punës në treg.

Rr. Wesley Clark, 20000 Prizren, Kosovë

Prizren

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë shpallje në këtë llogari biznesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione